4:0
4:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 10:1
10. Petr Krhut, 11. Pavel Barabáš, 20. Martin Pavlica, 23. Jan Blizňák, 26. Tomáš Martyčák, 28. Miroslav Kasl, 35. Tomáš Martyčák, 40. Dalibor Plesník, 44. Michal Konvičný, 45. Miroslav Kasl - 38. David Krychtálek; rozhodčí: Václav Killar - Tomáš Hruška; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Martin Blaha ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:1;
45:00
44:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Dalibor Plesník (10:1).
43:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Pavel Barabáš (9:1).
39:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Pavel Barabáš (8:1).
37:41
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Ondřej Mlčoch (7:1).
34:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Tomáš Čegan (7:0).
30:00
30:00
27:59
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Pavel Žitník (6:0).
25:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (5:0).
22:28
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Jan Blizňák, asistoval Petr Krhut (4:0).
19:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Pavel Žitník (3:0).
15:00
15:00
10:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Pavel Barabáš bez asistence (2:0).
09:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Tomáš Martyčák (1:0).
04:11
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, Michal Konvičný, Dalibor Plesník, Martin Pavlica