0:3
2:6
- : -

TJ Stará Ves n/O Vosy - 1. FBK Rožnov p/R B 2:12
32. Jan Horák, 43. Tomáš Kratochvíl - 2. Petr Krhut, 6. Josef Viktořík, 14. Josef Viktořík, 16. Josef Viktořík, 24. Josef Viktořík, 25. Zbyněk Štamposký, 32. Tomáš Martyčák, 35. Josef Viktořík, 37. Josef Viktořík, 40. Tomáš Čegan, 41. Petr Krhut, 42. Dalibor Plesník; rozhodčí: Václav Killar - Tomáš Hruška; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šprinc ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:6;
45:00
42:15
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Pavel Lednický (2:12).
41:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Pavel Barabáš (1:12).
40:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Tomáš Martyčák (1:11).
39:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Pavel Žitník (1:10).
36:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (1:9).
34:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Tomáš Martyčák (1:8).
31:28
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Martin Prokeš (1:7).
31:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (0:7).
30:00
30:00
24:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Josef Viktořík (0:6).
23:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík bez asistence (0:5).
15:15
15:00
15:00
13:44
09:34
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
06:43
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:06
01:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, Miroslav Kasl, Tomáš Čegan, Dalibor Plesník