1:0
6:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - FBC Přerov U20 B 8:2
2. Josef Viktořík, 19. Josef Viktořík, 33. Petr Krhut, 36. Josef Viktořík, 39. Miroslav Kasl, 39. Tomáš Martyčák, 44. Zbyněk Štamposký, 44. Pavel Žitník - 4. Ondřej Kowalik, 11. Lukáš Bibr; rozhodčí: Václav Killar - Tomáš Hruška; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Filip Lanča ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 6:0;
45:00
43:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Pavel Žitník, asistoval Dalibor Plesník (8:2).
43:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Petr Krhut (7:2).
42:27
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov U20 B na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:28
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (6:2).
38:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Miroslav Kasl, asistoval Pavel Barabáš (5:2).
35:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (4:2).
32:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Zbyněk Štamposký (3:2).
30:00
30:00
29:58
Trestné střílení družstva FBC Přerov U20 B neproměnil Michal Bělaška.
24:16
Vyloučen hráč Tomáš Čegan družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:14
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Tomáš Martyčák (2:2).
15:00
15:00
10:54
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Adam Budnik (1:2).
03:51
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Tobiáš Pavliš (1:1).
01:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov U20 B: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Adam Borges, Adam Janošek, Martin Šmehlík, Jan Běhal, Tomáš Mlýnek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, Miroslav Kasl, Dalibor Plesník, Tomáš Čegan