2:2
3:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R B - FBC VÁLEC Český Těšín 6:4
9. Josef Viktořík, 17. Michal Konvičný, 22. Petr Krhut, 31. Zbyněk Štamposký, 38. Tomáš Čegan, 41. Josef Viktořík - 6. Patrik Kolonder, 11. Patrik Kolonder, 16. Patrik Kolonder, 29. Adam Kašpar; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3 + Michal Konvičný OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Jakub Jirgl ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:0;
45:00
40:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Dalibor Plesník (6:4).
38:09
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
37:11
Timeout 1. FBK Rožnov p/R B
37:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Jan Blizňák (5:4).
35:06
Vyloučen hráč Ondřej Zwierzyna družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání.
32:06
Vyloučen hráč Jan Putniorz družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
30:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Petr Krhut (4:4).
30:00
30:00
28:05
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Adam Kašpar bez asistence (3:4).
25:05
Vyloučen hráč Michal Konvičný družstva 1. FBK Rožnov p/R B - osobní trest.
25:05
Vyloučen hráč Michal Konvičný družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:28
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Dalibor Plesník (3:3).
18:11
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za blokování hokejky.
16:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Pavel Žitník (2:3).
15:37
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder bez asistence (1:3).
15:00
15:00
10:12
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder, asistoval Adam Kašpar (1:2).
08:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (1:1).
05:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC VÁLEC Český Těšín:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Žitník, Miroslav Kasl, Zbyněk Štamposký, Dalibor Plesník, Daniel Šichtař