1:1
0:4
- : -

FBC ORCA KRNOV B - 1. FBK Rožnov p/R B 3:8
2. David Matušinský, 14. Jiří Matušinský, 22. Jan Pavlica - 1. Daniel Šichtař, 10. Petr Krhut, 11. Josef Viktořík, 19. Petr Krhut, 34. Josef Viktořík, 37. Zbyněk Štamposký, 41. Michal Konvičný, 42. Josef Viktořík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0 + Tomáš Zakopčan 5:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Kotásek ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:4;
45:00
41:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Žitník (3:8).
40:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Michal Konvičný, asistoval Petr Krhut (3:7).
38:30
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV B na 5 minut za hrubost.
36:28
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Tomáš Čegan (3:6).
33:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Daniel Šichtař (3:5).
30:00
30:00
21:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Jan Pavlica, asistoval Vladimír Pavlík (3:4).
18:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Dalibor Plesník (2:4).
17:56
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV B neproměnil Jan Pavlica.
16:08
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Jiří Matušinský, asistoval Marcel Nunvář (2:3).
12:18
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za hrubost.
10:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (1:3).
09:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Žitník (1:2).
01:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil David Matušinský, asistoval Jan Pavlica (1:1).
00:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Daniel Šichtař, asistoval Michal Konvičný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Žitník, Miroslav Kasl, Dalibor Plesník, Daniel Šichtař, Zbyněk Štamposký