3:0
5:0
- : -

SK Domaslavice - 1. FBK Rožnov p/R B 10:1
5. Adam Langer, 6. Filip Górny, 16. Robert Kovařík, 22. Pavel Michna, 25. Pavel Michna, 31. David Bojda, 33. Martin Návrat, 36. Robert Kovařík, 36. Adam Langer, 40. Petr Fojtík - 15. Tomáš Martyčák; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 5:0;
45:00
40:19
Vyloučen hráč Tomáš Martyčák družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:15
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Petr Fojtík, asistoval Patrik Szczypka (10:1).
36:50
Rožnov neproměnil nájezd
35:30
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Lukáš Křivánek (9:1).
35:06
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Robert Kovařík, asistoval Lukáš Skulina (8:1).
33:00
Hráč SKD trefil svého spoluhráče přímo do kuli. Neměl stát před bránou
32:21
Vyloučen hráč Dalibor Plesník družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat, asistoval Petr Fojtík (7:1).
30:29
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil David Bojda, asistoval Filip Górny (6:1).
30:00
30:00
29:50
Vyloučen hráč Břetislav Kedroň družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:46
Parádní únik hráče SKD zajistil čtyr gólový náskok
24:45
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Pavel Michna bez asistence (5:1).
23:15
Vyloučen hráč Petr Fojtík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:00
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Pavel Michna, asistoval Petr Fojtík (4:1).
19:51
Neuvěřitelné... Někdo dokázal sundat Fikuse
19:50
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:13
Třanovické duo předvedlo svojí souhru dokonale
15:12
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Robert Kovařík, asistoval Filip Górny (3:1).
15:00
15:00
14:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (2:1).
07:12
Vyloučen hráč David Bojda družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
05:54
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Adam Langer (2:0).
04:21
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval David Bojda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Žitník, Michal Konvičný, Daniel Šichtař, Zbyněk Štamposký, Dalibor Plesník