3:1
3:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Sport Eden Beroun 6:1
5. Matěj Kulhavý, 6. Filip Toužimský, 9. Daniel Kock, 16. Matěj Kulhavý, 21. Patrik Fialka, 23. Matěj Kulhavý - 3. Jakub Staniek; rozhodčí: Tomáš Vacek - Vít Kohout; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ema Plzáková ?, Tadeáš Vykydal ? - Vojtěch Bukáček ?; po třetinách: 3:1, 3:0;
26:00
22:33
Vyloučen hráč Štěpán Vorel družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
22:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Matěj Kulhavý, asistoval Patrik Fialka (6:1).
22:13
Vyloučen hráč Karel Daniel družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
22:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Vykydal družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
20:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Patrik Fialka, asistoval Filip Toužimský (5:1).
15:15
13:00
13:00
08:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Daniel Kock, asistoval Matěj Kulhavý (3:1).
05:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Filip Toužimský, asistoval Karel Daniel (2:1).
04:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Matěj Kulhavý, asistoval Terezie Danielová (1:1).
02:15
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek, asistoval Jan Müller (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Vacek a Vít Kohout.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Vojtěch Bukáček; hráči v poli: Matyáš Vích, Viktor Londin, Jakub Staniek, Matěj Hrnčíř, Štěpán Vorel