0:1
2:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:1
15. Lucie Giecková, 38. Klára Hrobařová, 39. Markéta Konderlová - 24. Klára Portešová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Beata Kostková ? - Dominika Vlachovská ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
45:00
42:18
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
38:05
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Markéta Konderlová, asistoval Anna Szücsová (3:1).
37:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Klára Hrobařová, asistoval Markéta Konderlová (2:1).
36:41
Timeout FBC Ossiko Třinec
30:00
30:00
23:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová bez asistence (1:1).
16:57
Vyloučen hráč Kateřina Szymiková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Giecková, asistoval Markéta Konderlová (1:0).
13:58
Vyloučen hráč Klára Šuláková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Dominika Vlachovská; hráči v poli: Natálie Zlá, Ivana Urbanová, Ester Volná, Kateřina Magnusková, Klára Portešová