1:2
1:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Sokoli Pardubice B 6:4
10. Vojtěch Petr Dostálek, 11. Petr Doleček, 14. Petr Doleček, 14. Matouš Faltus, 22. Matouš Faltus, 34. Maxim Kubelka - 13. Radovan Vokál, 23. Rudolf Samuel Mašek, 25. Filip Oliva, 43. Jakub Dynter; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Doležal; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Trejtnar 13 - Jaroslav Šafář 15; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:1;
45:00
42:41
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter z trestného střílení (6:4).
42:16
Vyloučen hráč Marek Štrych družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:02
Timeout Sokoli Pardubice B
33:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka bez asistence (6:3).
30:00
30:00
28:49
Vyloučen hráč David Plachý družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval David Plachý (5:3).
24:34
Vyloučen hráč Albert Lepin družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:21
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Rudolf Samuel Mašek, asistoval David Kabrhel (5:2).
21:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Martin Novák (5:1).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Davaajav Chuluuntsetseg (4:1).
13:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Maxim Kubelka (3:1).
12:37
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Radovan Vokál, asistoval Adam Arnošt (2:1).
10:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček z trestného střílení (2:0).
09:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Petr Dostálek, asistoval Albert Lepin (1:0).
06:50
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: Jaroslav Šafář; hráči v poli: Jakub Dynter, Marek Štrych, Jan Piskač, David Plachý, Filip Oliva
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Trejtnar; hráči v poli: Martin Novák, Adam Šubert, Petr Doleček, Maxim Kubelka, Matouš Faltus