1:0
3:1
- : -

1. FbK Tábor - SK Florbal Benešov 4:2
21. Josef Mareš, 51. Josef Mareš, 58. Marek Janovský, 59. Josef Mareš - 17. Petr Tůma, 47. Petr Tůma; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 19 - Lukáš Brož 32; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Mareše. Odehrálo se vyrovnané utkání ve kterém vyčnívali hlavně oba dva brankáři. Děkujeme soupeři za skvělé utkání a mnoho štestí do dalších kol.
60:00
Komentář trenéra domácích Mücka. Děkuji soupeři za dobré utkání, které bylo vypjaté do posledních vteřin. Jsem rád, že mí kluci, když prohrávali, se semkli a otočili průběh utkání, které, po našich chybách, jsme si udělali těžké sami. Jsem rád, že jsme konečně hráli systém, který jsme chtěli a budeme ho dále jen zlepšovat. Děkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů a hodně štěstí do sezony.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 16:5.
58:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (4:2).
58:09
Timeout SK Florbal Benešov
57:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Daniel Babilon (3:2).
50:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Jan Loskot (2:2).
47:16
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Marek Janovský.
46:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Martin Jaeger (1:2).
45:59
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 7:9
26:06
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
20:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (1:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 13:7
16:56
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Jan Pavlíček, Petr Vachtl, Vojtěch Pavlíček, Petr Tůma, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Daniel Babilon, Andrej Janda, Petr Kutner, Josef Mareš, Tomáš Odložilík