2:2
- : -
FBC Lipník

FBC Lipník - FbC Asper Šumperk 4:9
2. Lukáš Oblouk, 7. Václav Kuchař, 31. Nicolas Tamborský, 33. Nicolas Tamborský - 6. Jan Jarmar, 11. Tomáš Kubíček, 11. Tomáš Kubíček, 12. Jan Jarmar, 14. Matyáš Valenta, 20. Tomáš Kubíček, 23. Matěj Ivo Pírek, 30. Tomáš Macák, 35. Adam Ston; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Horková ? - Ondřej Žák ?; po třetinách: 2:4, 0:3, 2:2;
36:00
34:24
Timeout FBC Lipník
34:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Adam Ston, asistoval Matěj Ivo Pírek (4:9).
32:01
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Nicolas Tamborský, asistoval Jakub Skopal (4:8).
30:10
29:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Macák, asistoval Jan Zindulka (2:8).
24:55
Vyloučen hráč Nicolas Tamborský družstva FBC Lipník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Ivo Pírek, asistoval Rostislav Klučka (2:7).
19:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Theodor Wind (2:6).
13:49
Vyloučen hráč Adam Jan Pírek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
13:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matyáš Valenta, asistoval Jan Jarmar (2:5).
12:00
12:00
11:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar z trestného střílení (2:4).
10:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Filip Černohous (2:3).
10:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Jan Jarmar (2:2).
06:56
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Václav Kuchař bez asistence (2:1).
05:48
02:51
Vyloučen hráč Šimon Nykl družstva FBC Lipník na 2 minuty za sekání.
01:45
Timeout FbC Asper Šumperk
01:45
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Lukáš Oblouk, asistoval Daniel Dohnal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Ondřej Žák; hráči v poli: Theodor Wind, Jan Jarmar, Tomáš Kubíček, Matyáš Valenta, Filip Černohous