2:0
1:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FbC Hradec Králové B 4:2
10. Martin Mečíř, 16. Tomáš Jakl, 22. Matěj Strnad, 33. Tomáš Jakl - 15. Marian Smolka, 44. Lukáš Klouček; rozhodčí: Jakub Březovský - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Doubek 24 - Jonáš Moravec 22; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1;
45:00
44:59
Sledování vrcholového manažera Jana Brychty při rovnání mantinelů vykouzlilo úsměv na tváři nejednoho účastníka. Po pár minutách se mu ovšem posunout mantinel o centimetr povedlo a my tak můžeme úspěšně utkání ukončit.
43:45
Utkání se dohrává ve stylu napoleonských válek - spousta mrtvých v mnoha bitvách, ale vítěz bude stejně jenom jeden. Zatím to vypadá, že roli Bonaparteho bude mít Turnov, ačkoliv Wellington, respektive Hradec Králové se ještě zmáhá a střílí skorokontaktní branku.
43:41
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Tomáš Králíček (4:2).
39:51
Vyloučen hráč Tomáš Burian družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
39:40
Za chvíli zřejmě pustíme cyklus 30 případů majora Zemana.
36:12
Aktuálně se na hřišti neděje nic extra zajímavého, na kostce tak divákům promítáme jednu z částí pravidelného podpořadu Buly, Momementy Play-off. Přesněji jde o díl, ve kterém Robert Kysela vstřelil svůj legendární nájezd Petru Břízovi, poté co si jeho jméno napsal na omotávku své hole. Diváci nadšení touto fintou, takzvanou "Kyselovkou", mezi přáteli známou jako "Litvínovské Kyselo", odměnili bouřlivým aplausem a dvěma mexickými vlnami.
32:29
Úderná dvojice Jákl Mečíř prokázala svou sehranost a může si tak na kokpit udělat čátku za další sestřelený Fockewulf, resp. vstřelený gól. 4:1
32:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Martin Mečíř (4:1).
30:41
Hra nyní chvíli stojí ze dvou důvodů. Za prvé se zatoulal pumlíč a od stolku časoměřičů vhozený míček každý odmítá. Za druhé v rozích, připravených pro Martinu Sáblíkovou nyní rolbaři musí odvádět vysoké pemzum práce, aby tyto rohy vytřeli, jako když se třou pstruzi v bystřinách našich pahorkatin a hor.
30:00
30:00
29:59
V druhé části jsme opět viděli strhující tempo. Oba týmy opět připravují kluziště pro Martinu Sáblíkovou, která zde má pronajatý stadion od 19:00, skóre je 3:1 z pohledu Trutnova, který se díky přesilové hře herně vrátil do utkání jako Češi proti Holandsku v roce 2004.
29:10
Vyhecované derby sleduje 15 diváků, kteří bouřlivě podporují oba tábory. Děkujeme!
26:22
Tomek Burian jede nájezd. S míčkem si pohrál jako Irenka Fojtíková s Bohumilem Stejskalem v masážním salonu. Bohuš (brankář Trutnova) ovšem přihodil 500,- a tak to bylo bez čepičky. 500,- zaplatil ještě před odchodem, čili z tohoto nájezdu vyšel jako vítěz.
26:21
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil Tomáš Burian.
23:32
Trutnov si nyní zahraje v početní výhoodě. Do té se vrhl, jako když buřnáci krmí svá mláďata natrávenou potravou, tedy s vervou a od podlahy. Zatím sice nepřinesla tato snaha gól, ale šancí již bylo věru hodně.
23:31
Vyloučen hráč Marian Smolka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře.
21:55
Kontr Trutnova teď nachytal Hradec nepřipravený a jinoši v zelených dresech tak odskakují na rozdíl 2 branek k nelibosti milovníků ofenzivního pojetí hradeckého družstva.
21:54
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad bez asistence (3:1).
20:00
Poseission je nyní na straně Hradce Králové, k žádnému závaru to zatím ovšem nevedlo. Trutnov v klidu odkopává míče na stranu soupeře a vždy se zformuje jako letka gripenů nad Čáslaví aby čelil jejich útokům.
17:48
Hráč HAGY, Filip Voženílek, je nyní na cestě do McDonaldu pouze v ponožkách, neboť boty si uzamkl do šatny Hradce Králové. Tímto mu na dálku děkujeme za tento žertovný vstup do jinak tvrdého zápasu.
16:42
U obou týmů je vidět výtečná letní představa, jejich dril evidentně nevedl Ladislav Lubina a ak jsou všichni plejeři účastnící se tohoto klání výtečně připraveni. Co do souhry je samozřejmě znát, že sledujeme utkání na začátku sezony, ale každou vteřinou jsou hráči blíže a blíže pomyslného Mount Everestu technického florbalového nebe.
15:14
Rychlý úder z trutnovských holí v úvodu druh části. Je to takový Blitzkrieg poloviny utkání. Turtnov právě dobyl Nizozemí a směřuje na Franci mimo Maginotovu linii.
15:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl bez asistence (2:1).
15:01
V přestávkovém programu oba týmy zvolily tradiční rozhovor v rohu hřiště. Vzhledem ke klimatu v hale, který se blíží Amazonskému pralesu, se tak tyto rohy stávají ideálním sportovištěm pro trénink národní rychlobruslařské elity.
15:00
15:00
14:59
První třetina tohoto východočeského derby se odehrála ve strhujícím tempu. Na obou stranách jsme viděli spoustu osobních soubojů, akcí, pokřiků stoperů a pokynů manažerů. Vzhledem k počasí bohužel žádný nezvolil péřovku Arséna Wengera, jinak by ovšem oba týmy, dle názoru Marka Matějovského mohly, stejně jako AC Sparta Praha, hrát v Premier League klidný střed tabulky.
14:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marian Smolka, asistoval Dominik Jarka (1:1).
10:16
Vyloučen hráč Ondřej Šanda družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Tomáš Jakl (1:0).
06:36
Vyloučen hráč Tomáš Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Lukáš Klouček, Dominik Jarka, Marian Smolka, Ondřej Kloz, Ondřej Rathouský
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Michal Doubek; hráči v poli: Štěpán Matějů, Filip Vymlátil, Martin Mečíř, Tomáš Jakl, Ondřej Šanda