5:0
4:3
- : -

K1 Florbal Židenice - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 10:4
4. Petr Bednář, 16. Štěpán Pacal, 17. Adam Krejčíř, 20. Erik Hulín, 23. Martin Peitl, 25. Adam Krejčíř, 33. Petr Bednář, 38. Štěpán Pacal, 45. Nicolas Kokeš, 45. Petr Bednář - 5. Kryštof Burda, 31. Kryštof Burda, 40. Kryštof Burda, 42. Kryštof Burda; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Bednář ? - David Laporčák ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 4:3;
45:00
44:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Dan Lošťák (10:4).
44:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Nicolas Kokeš, asistoval Dan Lošťák (9:4).
43:18
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
41:52
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Tomáš Novák (8:4).
41:17
Vyloučen hráč Ivo Capil družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hra bez hokejky.
39:04
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Ondřej Ptáček (8:3).
37:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Štěpán Pacal, asistoval Martin Peitl (8:2).
32:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Jan Dolejška (7:2).
30:15
30:00
30:00
24:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Adam Krejčíř, asistoval Nicolas Kokeš (6:1).
22:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martin Peitl, asistoval Petr Bednář (5:1).
19:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Erik Hulín, asistoval Petr Bednář (4:1).
16:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Adam Krejčíř, asistoval Jan Dolejška (3:1).
15:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Štěpán Pacal, asistoval Petr Bednář (2:1).
15:00
15:00
12:30
Vyloučen hráč Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:15
03:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Tenora a Milan Zouhar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Ivo Capil, Ondřej Ptáček, Kryštof Burda, Tomáš Novák, Marián Stříteský