4:2
- : -
FBC Letka

Ossiko Třinec - FBC Letka 8:5
2. Matěj Hecl, 14. Lukáš Tomiczek, 15. Michal Martynek, 15. Tomáš Janovský, 48. Jan Janáč, 58. Filip Turoň, 58. Lukáš Marthaus, 58. Filip Turoň - 7. Dominik Hubl, 23. Martin Lipovčan, 37. Jan Hranický, 56. Martin Lipovčan, 59. Jan Hranický; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 4:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Piško ? - Roman Fučík ?; po třetinách: 4:1, 0:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Gajdy:" Dnes si banka kluků přišla zahrát zápas do krásné haly proti soupeři namotivovanému na 200 procent. Skoro to jinak ani nemohlo skončit. Snad si kluci uvědomí, že jinak nez v maximalním nasazení a týmově se hrát nedá. Navíc jsme se dnes nechovali hezky a tohle naše představení také degraduje. Gratuluji Třinci a přeji, aby sem přivezli Tatran.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze:"Měli jsme skvělý nástup do zápasu. Poté jsme ve druhé třetině úplně vypadli ze hry, ale klobouk dolů před klukama, že jsme se do zápasu takto dokázali vrátit a uhrát to. Dnes to bylo o srdíčku a morálu. Tuto bandu se bude porážet těžko. POKORA!"
60:00
59:59
Nejlepší hráč domácích Filip Turoň, nejlepší hráč hostů Martin Lipovčan.
58:33
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Hranický, asistoval Dominik Hubl (8:5).
57:57
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (8:4).
57:55
Timeout FBC Letka
57:48
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Dominik Kupczak (7:4).
57:08
55:26
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Jan Hranický (5:4).
55:05
Třinec tlačí hostující tým v útočném pásmu.
47:02
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Matěj Hecl (5:3).
42:15
Oba týmy začali třetinu ve stejném tempu.
40:00
40:00
36:09
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Hranický, asistoval Dalibor Ondruch (4:3).
34:29
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
29:19
Hra se přelévá nahoru dolů bez střeleckého efektu.
26:45
Nádherný zákrok Piška.
22:47
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Jakub Smrčka (4:2).
22:47
Po využité šancí hostů Letky snižuje stav utkáni.
14:58
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Michal Martynek (4:1).
14:36
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turoň (3:1).
13:48
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jakub Kyselý (2:1).
12:42
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka na 2 minuty za nesportovní chování.
12:42
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
12:19
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
10:00
Třinečtí jsou aktivnější v útočném pásmu.
08:55
Fanoušek z Letky bouřlivě povzbuzuje svůj tým.
07:10
Oba týmy ukazují skvělý florbal.
06:31
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dominik Hubl, asistoval Dalibor Ondruch (1:1).
04:30
Střela Mieszka nekončí gólem.
01:16
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Filip Turoň (1:0).
01:16
Třinec vstupuje do zápasu lépe než soupeř, využívá nabídnutou přesilovku.
01:01
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka na 2 minuty za hra bez hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Kopp, Filip Hrabáček, Dominik Hubl, Tadeáš Klemens, Dalibor Ondruch
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek, Filip Turoň