2:1
1:1
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 5:6
10. Ondřej Baloun, 15. Ondřej Baloun, 17. Ondřej Baloun, 21. Ondřej Baloun, 39. Marek Bláha - 2. Petr Kotlář, 6. Lukáš Kvaček, 9. Viktor Ulip, 13. Jiří Hofman, 20. Jiří Hofman, 31. Jiří Hofman; rozhodčí: Pavel Suchánek - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Eršil 30 - Dušan Völgyi 23; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:1;
45:00
44:07
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
38:49
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Leoš Valenta (5:6).
35:57
Vyloučen hráč Leoš Valenta družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:20
Hororový vstup do třetí části pro domácí. Nejprve Jaroměř opět navýšila svůj náskok a následně si brankař Sionu vyžádal ošetřování. Naštěstí je schopen ve hře pokračovat.
30:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jiří Hofman, asistoval Petr Kotlář (4:6).
30:00
30:00
29:59
Stav střel po po druhé části je 14:11 . tuto část vyhrál domácí Sion poměrem 2:1.
24:00
Herní projev se v druhé části vyrovnává a to se zatím projevuje i na stavu utkání.
20:56
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Jakub Smetana (4:5).
19:32
16:14
15:00
15:00
14:59
První část přinesla převahu hostí jak v skóre tak v střelách. Po první třetině 7:13.
14:29
Vyloučen hráč David Pospíšil družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
14:13
12:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jiří Hofman, asistoval Jan Macháček (1:4).
09:05
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun bez asistence (1:3).
08:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip, asistoval Petr Jiřička (0:3).
05:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Petr Jiřička (0:2).
03:56
Vyloučen hráč Michael Kořínek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za hra rukou.
01:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval David Mařáček (0:1).