5:1
1:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:6
2. Tomáš Smolka, 8. Miroslav Šnajdr, 9. Matěj Korbel, 23. Miroslav Šnajdr, 28. Miroslav Šnajdr, 33. Michal Strachota, 35. Michal Klápa, 38. Michal Klápa, 46. Tomáš Smolka - 6. Adam Bouška, 14. Václav Černoch, 30. Michal Šmíd, 43. Václav Černoch, 48. Arnošt Nechvátal, 52. Václav Černoch; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 265; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Daniel Chrást 27; po třetinách: 3:2, 5:1, 1:3;
60:01
Komentář trenéra hostí Vítězslava Cardy: "Dnes budeme odjíždět s hořkým pocitem, hra byla celkem vyrovnaná. V prvních dvou třetinách to pro nás však byla lekce z produktivity, kterou předvedly Karlovy Vary."
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Opět jsme se první třetinu pomalu rozjížděli. Návraty a důraz byl od nás tristní, ve druhé třetině přišlo razantní zlepšení jak ve hře dopředu tak dozadu a promítlo se to ve skóre utkání.
60:01
Pokračování trenéra domácích Petra Pánka: Ve třetí třetině jsme zapojili náhradníky ale bohužel jsme zápas dohráli jak mistři světa a dali soupeři šanci rozhodlé utkání zdramatizovat. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů a našim skvělým divákům děkujeme za podporu.
60:00
59:30
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
58:57
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
58:47
Nádherný zákrok teď vytáhl Váradi
57:30
Domácí to chtěli zahrát trochu na krásu, Šnajdr však zahnal Nicklase pouze do rohu
56:00
Čtyři minuty do konce, uvidíme, zda se Brnu ještě povede s výsledkem něco udělat
54:38
Hra je místy celkem agresivní, rozhodčí dnes však nevylučují
52:52
Krejčí ve spolupráci se Strachotou vybojoval ztracený míček
51:12
Klápa ztratil míček před svojí brankou, Ulman posunul na Černocha a ten snižuje na rozdíl třech branek
51:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (9:6).
49:10
Strachota vybídl ke skórování nejprve Buriana a poté Klápu, ani jeden jeho nahrávku nevyužil
47:08
Střelu Ulmana vyrazil Váradi před nabíhajícího Nechvátala a ten se nemýlí
47:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Arnošt Nechvátal, asistoval Martin Ulman (9:5).
45:02
Smolka zůstal volný na středu a dostal milimetrově přesnou přihrávku od Chmelíčka a přidává tak svůj druhý gól v zápase
45:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Filip Chmelíček (9:4).
44:21
Pěknou kombinaci domácích zakončil Nicklas střelou do Chrásta
43:40
Střela Klápy mimo
42:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Michal Žůrek (8:4).
42:00
Tlak Brna zatím k brance nevede
41:02
Vyloučen hráč Dominik Šíbl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:15
Posledních dvacet minut je před námi. Na křídle prvního karlovarského útoku se objevuje další z místních odchovanců Martin Krejčí, který je tak po Matěji Korbelovi a Tomáši Smolkovi dalším z karlovarských juniorů
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 13-10
39:00
Dnešní utkání sleduje skvělá návštěva celkem 265 diváků a atmosféra v hale je opravdu skvělá
38:00
Po střele Zavadila zvoní tyč
37:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (8:3).
37:05
Duo Klápa - Strachota ve druhé třetině září a Klápa střílí rychle svůj druhý gól v zápase
36:12
Teď mají více ze hry opět domácí
34:46
Klápa se proháčkoval hostující obranou a střelou pod břevno přidává sedmou branku
34:45
33:27
Skvělý zákrok teď vytáhl Váradi
32:26
Strachotu si hostující obrana hlídá, teď to však nezvládla a máme tu tedy opět změnu stavu
32:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (6:3).
29:50
Hostům nalila branka krev do žil a snaží se přidat hned další
29:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval David Novák (5:3).
27:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jan Zavadil (5:2).
27:54
Domácí se řítili 3 na 1, Šnajdr to vzal na sebe a kompletuje hattrick
27:08
Teď se hraje hodně rychlý florbal, oba celky se střídají na míčku
25:55
Chudina hledal na brankovišti Smolku, ten byl tísněn a neměl tak možnost zakončit přesně
24:17
Dva brněnští hráči zůstali zcela osamoceni před Váradim, naštěstí nezamířili přesně
23:32
Domácí skvěle kombinovali, míček těsně minul hostující branku
22:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Matěj Svatek (4:2).
14:45
Hraje se zatím pěkný florbal a to se odráží i na atmosféře v hale, která je výborná
13:13
Hosté se dostali do přečíslení, které vyřešili skvěle a máme opět sníženo
13:12
12:00
Gullivers se snaží něco vymyslet, domácí napadání rozehávky jim však dělá problémy
10:45
Střela Šnajdra vedle
08:47
Luxusní akce domácích, Strachota posunul na Klápu, ten okamžitě vyslal křižnou přihrávku na Korbela, který už bez problémů uklízel do odkryté brněnské klece
08:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Klápa (3:1).
08:26
Střela Buriana trefila Chrásta do nohy
07:08
05:35
Domácí teď nechali Bouškovi příliš prostoru a ten střelou backhendem srovnává
05:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (1:1).
03:40
Černoch je v úvodu hodně aktivní, teď se snažil podstřelit Váradiho, který jeho pokus přečetl
02:55
Černoch aktivně napadal, jeho snažení ukončuje hvizd rozhodčích
01:35
Čermák vypálil a jeho střelu tečoval Smolka, který tak otevírá gólový účet zápasu
01:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval David Čermák (1:0).