4:5
5:0
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 9:8
18. Jan Drong, 21. František Kyc, 25. Kamil Soják, 27. Jan Drong, 32. Jan Drong, 35. Kamil Soják, 38. Nicolas Orlovský, 41. Jakub Hloušek, 42. Kamil Soják - 11. Jakub Kostelník, 11. Lukáš Michna, 13. Lukáš Michna, 16. Vít Buzek, 22. Jakub Kostelník, 25. Jakub Kostelník, 26. Jakub Kostelník, 28. Ondřej Holaň; rozhodčí: Lukáš Toman - Lukáš Vaněk; vyloučení: 4:5 + Tomáš Kulatý OS; využití: 3:1; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ?, Daniel Chmiel ? - Filip Grill ?; po třetinách: 0:3, 4:5, 5:0;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
43:59
Vyloučen hráč Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
43:32
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:36
Timeout TJ Slovan Havířov
41:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval František Kyc (9:8).
41:26
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
41:13
Vyloučen hráč Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:13
Vyloučen vedoucí Tomáš Kulatý družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
40:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval David Vrána (8:8).
37:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval František Kyc (7:8).
37:44
Vyloučen hráč Vít Buzek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval David Vrána (6:8).
31:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Kryštof Fusek (5:8).
30:00
30:00
27:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Robert Socha (4:8).
26:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Vít Morkes (4:7).
25:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (3:7).
25:18
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Chmiel družstva TJ Slovan Havířov
24:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (3:6).
24:26
21:15
20:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Drong (2:4).
18:11
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:09
15:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jan Goršanov (0:4).
15:14
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
12:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jan David (0:3).
10:44
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
10:44
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
10:40
10:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Vít Buzek, René Libiger, Jan Polášek, Jakub Kostelník, Jan Goršanov
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Matěj Kravčík, František Kyc, Kamil Soják