2:0
5:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ZŠ Uničov 8:1
10. Ondřej Holaň, 22. Robert Socha, 23. Ondřej Holaň, 32. Jan David, 33. René Libiger, 39. Jan David, 39. Jakub Kostelník, 45. Jakub Kostelník - 13. Daniel Zmrzlý; rozhodčí: Vladislav Tuček - Karel Pavelka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Martin Volf ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:0;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan David (8:1).
42:56
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
39:31
Vyloučen hráč Ondřej Michal družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
38:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Polášek (7:1).
38:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David bez asistence (6:1).
36:42
Timeout FBC ZŠ Uničov
34:44
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
32:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil René Libiger, asistoval Jakub Kostelník (5:1).
31:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Lukáš Michna (4:1).
30:00
30:00
22:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jan David (3:1).
21:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Jan David (2:1).
15:00
15:00
14:35
Vyloučen hráč Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:32
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Ondřej Michal (1:1).
09:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jiří Šimek (1:0).
07:29
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Jakub Kostelník, Jan Goršanov, Vít Buzek, René Libiger, Jan Polášek