6:1
3:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA B - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 11:3
6. Andrea Pastušková, 11. Zuzana Kobzová, 14. Zuzana Kobzová, 15. Nikol Škopková, 20. Romana Skácelová, 22. Nikol Škopková, 24. Zuzana Štrbáková, 24. Romana Skácelová, 26. Nikol Škopková, 31. Nikol Škopková, 36. Nikol Škopková - 8. Ester Volná, 12. Klára Portešová, 18. Denisa Tomášková; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Ondřej Fojt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lucie Chytilová ? - Veronika Jalcsová ?; po třetinách: 2:2, 6:1, 3:0;
36:00
35:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková bez asistence (11:3).
35:56
Vyloučen hráč Petra Švantnerová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Barbora Lichnová (10:3).
25:06
24:00
24:00
23:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Romana Skácelová bez asistence (8:3).
23:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Zuzana Štrbáková, asistoval Barbora Lichnová (7:3).
21:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Nikol Škopková, asistoval Andrea Pastušková (6:3).
19:41
17:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denisa Tomášková, asistoval Nikol Zachníková (4:3).
14:43
13:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Zuzana Kobzová, asistoval Andrea Pastušková (3:2).
12:00
12:00
11:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Klára Portešová, asistoval Petra Švantnerová (2:2).
10:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Zuzana Kobzová, asistoval Nikol Škopková (2:1).
07:54
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná, asistoval Petra Švantnerová (1:1).
05:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Petra Metzová (1:0).
00:05
Vyloučen hráč Nikol Zachníková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Darina Ivanová, Markéta Libotovská, Nikol Zachníková, Denisa Tomášková, Klára Zemková