3:0
4:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice Black 8:0
7. Jakub Čech, 16. Tadeáš Hoch, 16. Vítek Marušík, 20. Tadeáš Hoch, 25. Tadeáš Hoch, 28. Lucie Baldreichová, 35. Lucie Baldreichová, 35. Tomáš Hájek; rozhodčí: Marek Samec - Dominik Zapletal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tobiáš Karel Procházka ? - Adam Suda ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:0;
36:00
34:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Hájek, asistoval David Přibil (8:0).
34:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Vítek Marušík (7:0).
32:40
Vyloučen hráč Filip Drachovský družstva K1 Florbal Židenice Black na 2 minuty za bránění ve hře.
27:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Tadeáš Hoch (6:0).
24:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Vítek Marušík (5:0).
24:00
24:00
19:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Lucie Baldreichová (4:0).
15:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vítek Marušík, asistoval Matěj Szabó (3:0).
15:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Martin Vavřina (2:0).
12:00
12:00
06:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Čech, asistoval Martin Vavřina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Samec a Dominik Zapletal.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice Black:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Tobiáš Karel Procházka; hráči v poli: Tadeáš Hoch, Tomáš Hájek, Jakub Čech, Martin Vavřina, Vítek Marušík