3:0
5:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - TJ Sokol Brno - Husovice 8:4
19. Kryštof Burda, 26. Ivo Capil, 30. Jakub Suchý, 32. Kryštof Burda, 34. Jakub Suchý, 39. Ivo Capil, 41. Jakub Suchý, 42. Pavel Hons - 4. Tomáš Gryc, 14. Jan Tahal, 32. Samuel Zeman, 40. Tomáš Gryc; rozhodčí: Jakub Fedra - Vojtěch Fedra; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Laporčák ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 5:2;
45:00
41:32
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Pavel Hons, asistoval Vojtěch Saksa (8:4).
40:19
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý bez asistence (7:4).
39:59
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Tomáš Gryc, asistoval Samuel Zeman (6:4).
39:34
Vyloučen hráč Marián Stříteský družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost.
38:13
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil, asistoval Kryštof Burda (6:3).
36:51
Vyloučen hráč Vojtěch Haleš družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za sekání.
33:38
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jiří Škrla (5:3).
31:58
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Samuel Zeman, asistoval Matyáš Rujbr (4:3).
31:13
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Adam Schön (4:2).
30:00
30:00
29:36
Vyloučen hráč Samuel Zeman družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za sekání.
29:10
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Pavel Hons (3:2).
25:18
18:21
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Ivo Capil (1:2).
15:21
Vyloučen hráč Ondřej Ptáček družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:52
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil Jan Tahal, asistoval Samuel Zeman (0:2).
03:11
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a Vojtěch Fedra.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno - Husovice:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Ivo Capil, Ondřej Ptáček, Kryštof Burda, Tomáš Novák, Marián Stříteský