3:4
1:5
- : -

FBC Vipers Most - ASK Lovosice - LFP 5:12
1. Václav Koubek, 19. Václav Koubek, 20. Radek Babák, 24. Radek Babák, 33. Jaroslav König - 2. Martin Pešta, 3. Jan Vokál, 5. Martin Pešta, 17. Jan Vokál, 19. Šimon Pešta, 21. Šimon Pešta, 22. Matyáš Bartyzal, 31. Patrik Bouša, 31. Marek Kadlec, 32. Lukáš Roneš, 34. Tomáš Hladký, 35. Matěj Prchlík; rozhodčí: Matouš Terč - Klára Svobodová; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Soldátek 30 - Adam Žák 18; po třetinách: 1:3, 3:4, 1:5;
36:00
34:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Prchlík, asistoval Matyáš Bartyzal (5:12).
33:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký bez asistence (5:11).
32:04
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jaroslav König, asistoval Radek Babák (5:10).
31:01
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš, asistoval Jan Vokál (4:10).
30:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Marek Kadlec bez asistence (4:9).
30:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša, asistoval Marek Kadlec (4:8).
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Marek Pelcman (4:7).
21:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matyáš Bartyzal, asistoval Matěj Prchlík (3:7).
20:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Lukáš Roneš (3:6).
19:12
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Jaroslav König (3:5).
18:56
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek bez asistence (2:5).
18:44
Vyloučen hráč Miroslav Pizúr družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za zdržování hry.
18:14
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:14
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
18:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Marek Kadlec (1:5).
16:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Jessica Kabelková (1:4).
13:47
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:43
Vyloučen hráč Jaroslav König družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Matyáš Bartyzal (1:3).
02:36
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Petr Šebek (1:2).
01:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (1:1).
00:31
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Terč a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Jan Vokál, Martin Pešta, Matyáš Bartyzal
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Ondřej Soldátek; hráči v poli: Ondřej Šejstal, Rostislav Pitek, Václav Koubek, Vojtěch Špecián, Marek Pelcman