5:3
2:3
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - TJ Lokomotiva Louny 7:6
17. Matouš Dašek, 18. Kryštof Loubek, 22. Zdeněk Martinec, 23. Jan Bräuer, 24. Marek Sochor, 31. Marek Sochor, 32. Šimon Krtil - 18. Jiří Klokočník, 20. Jan Valenta, 23. Radek Ložan, 28. Petr Novák, 32. Jan Polák, 34. Jiří Klokočník; rozhodčí: Josef Heřmánek - Klára Svobodová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Drobný 14 - Tereza Kalousová 17; po třetinách: 0:0, 5:3, 2:3;
36:00
35:00
Timeout TJ Lokomotiva Louny
33:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Filip Kopecký (7:6).
32:24
Vyloučen hráč Kryštof Loubek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
31:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Krtil, asistoval Jan Vilímek (7:5).
31:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (6:5).
30:21
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Šimon Krtil (6:4).
28:39
Vyloučen hráč Kryštof Loubek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi.
27:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Novák, asistoval Jiří Klokočník (5:4).
27:25
Vyloučen hráč Matouš Dašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za opakované přestupky.
24:00
24:00
23:25
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Miroslav Beránek (5:3).
22:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Zdeněk Martinec (4:3).
22:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan, asistoval Filip Derfler (3:3).
21:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Marek Sochor (3:2).
20:46
Vyloučen hráč Jiří Klokočník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
19:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Valenta, asistoval Filip Derfler (2:2).
17:09
17:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Miroslav Beránek (2:0).
16:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Zdeněk Martinec (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jan Polák, Michal Reitspies, Jiří Klokočník, Filip Kopecký, Petr Novák