1:0
1:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:0
37. Veronika Vacková, 55. Kristýna Štěpánová; rozhodčí: Lenka Jansová - David Kytler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 13 - Tereza Harčárová 19; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0;
60:01
Komentář trenéra hostí: Dostat dva goly není špatný, ale když žádnej nedáte tak vyhrát nemůžete... Možná se měla hrát jiná taktika, takže ten výsledek dnes bude na sebe. Díky všem zůčastněným
60:01
Komentář trenéra domácích: V dnešním utkání jsme dokázali konečně odehrát výbornou obrannou hru. Soupeř měl hodně šancí, ale naše holky ukázaly koncentrovanost na celý zápas a chyby, které nám Šitbořice poskytly, jsme konečně využily. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
54:33
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
54:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kristýna Štěpánová, asistoval Lucie Romančáková (2:0).
48:01
Vyloučen hráč Nikol Hunkařová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
43:48
Vyloučen hráč Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
36:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková, asistoval Lucie Romančáková (1:0).
20:00
20:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Tereza Baranová, Jana Pražáková, Veronika Muselíková, Pavla Buráňová, Michaela Skřivánková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Lenka Blažeňáková, Helena Klazarová, Lucie Hejnová, Monika Macháčková, Martina Joudalová