0:3
4:6
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10
44. Kristýna Střihavková, 47. Laura Vytrhlíková, 48. Petra Prosná, 48. Karolína Slavíková - 11. Anna Kutnarová, 26. Aneta Kalivodová, 28. Nikola Bursová, 39. Adéla Skalická, 43. Nikola Bursová, 46. Karolína Snopová, 48. Petra Kytková, 50. Kristýna Vejvodová, 53. Anna Kutnarová, 59. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Tereza Trávníčková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 29 - Jana Vyrobíková 39; po třetinách: 0:1, 0:3, 4:6;
60:00
střely na branku ve třetí části Bivoj 17 SKV 15
60:00
komentář ved. družstva hostí (p.Pavel Doubek): V zápase se nám moc nedařilo v koncovce a obrovsky nás podržela v brance Jana. Díky ní jsme v půli zápasu pohodlně vedli a nemuseli se strachovat o výsledek. Ve třetí třetině se už jen dohrávalo a bylo to spíše exhibiční. Díky soupeři za férový zápas.
60:00
komentář trenéra domácích (p. Tomáš Arazim): Soupeř byl dnes o něco lepší, ale 10 gólů jsme si nezasloužily. Děkuji hráčkám, že se nepoložily a poslední třetině zlepšily koncovku. Dík a šťastnou cestu domů soupeřkám
60:00
58:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Ivana Hrušková (4:10).
55:24
Bartůňková do náruče Soukupové
54:38
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Kristýna Vejvodová.
52:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Aneta Nigrinová (4:9).
51:05
Svobodová Lenka pálí do gólmanky a chytá se za čelo nad promarněnou šancí
50:46
Kratochvílová těsně nad
49:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Aneta Nigrinová (4:8).
48:09
docela divoká třetina, 6 gólů za 5 minut ...
47:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Kytková, asistoval Ivana Hrušková (4:7).
47:27
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (4:6).
47:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Petra Prosná, asistoval Lenka Svobodová (3:6).
46:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (2:6).
46:39
Vytrhlíková snižuje na rozdíl 3 branek. Za mě: dnes je Laura jasně nejlepší hráčka Bivoje
45:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová z trestného střílení (1:6).
45:53
nájezd SKV proveden výborně a proměněn
43:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Karolína Slavíková (1:5).
43:05
Krásný gol po pěkné rychlé akci, Bivojky snižují
42:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Kristýna Vejvodová (0:5).
38:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Nikola Bursová (0:4).
32:23
Vejvodová se pokusila z rohu prokličkovat do šance, před brankou byl její pokus zblokován
27:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Kateřina Rybínová (0:3).
27:25
Vytrhlíková kolmou nahrávkou našla Prosnou před brankou, ta bohužel nedává
25:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Kalivodová, asistoval Kateřina Rybínová (0:2).
24:42
Rybínová prostřelila Soukupovou mezi nohama a Kalivodová doráží do branky
24:38
Vytrhlíková vystihla rozehrávku SKV na polovině a pěknou střelou Vyrobíkovou nepřekonala