1:2
1:2
- : -

FBC Dobruška - Florbal Vsetín 3:4
14. Michaela Ulbrichová, 36. Jitka Růžičková, 58. Kateřina Poláčková - 23. Veronika Dědková, 38. Tereza Goláňová, 43. Nikol Šobáňová, 51. Tereza Goláňová; rozhodčí: Marek Čížek - Martin Halousek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 20 - Veronika Ištvánková 31; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: I přes čtyři hodiny cesty a celkem agresivním zápase si konečně odvážíme 3 body. Díky za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: V dnešním zápase jsme nechali tři body Vsetínu celkem lacino. Snaha a bojovnost se nám nedá upřít, ale naše hra dopředu postrádá letos zatím kvalitu a hledáme se. Díky za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
59:00
Probíhá poseldní minuta zápasu.
58:54
Timeout FBC Dobruška
57:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Jitka Růžičková (3:4).
57:20
Už je to jen o jediný gol.
56:44
Vyrovná ještě Dobruška? To nám prozradí poslední tři minuty dnešního utkání.
54:44
Dobruška se snaží prolomit obranu Vsetína, ale Vsetín odolává.
50:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová bez asistence (2:4).
50:53
Dobrý důraz Marečkové a je z toho gol v oslabení.
50:12
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
49:49
Hráčka s číslem 18 Jašková odchází po svých s bolestivou grimasou.
48:10
Po zákroku se fanoušci obou týmů dohadují jestli to byl čístý zákrok nebo nebyl. Dle rozhodčích to byl čistý souboj rameno na rameno.
48:05
Hra přerušena. Hračka Vsetína s číslem 18 skončila za mantinelem a při nešťastném pádu narazila nohou do tribuny. Je v ošetřování lékařů.
44:27
Vsetínu gol vehnal svěží vzduch do plic a na hřišti, dnes poprvé, začíná být aktivnější než Dobruška.
42:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová bez asistence (2:3).
42:09
Teď si Flídrová D. vybrala slabší chvilku. Špatně pohlídaná tyč a Vsetín dnes poprvé vede.
40:05
Poprvé vyhrané buly pro Dobrušku a hned z toho mohl být gol. Peterovou vychytala golmanka.
40:01
Čeká nás poslední třetina dnešního velmi vyrovnaného zápasu.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině. Dobruška 13 : 7 Vsetín.
40:00
37:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Veronika Ištvánková (2:2).
37:07
Goláňová přehazuje golmanku domácích a stav je opět nerozhodný 2:2.
36:50
Duo Poláčková - Růžičková opět vymysleli hezkou akci. Bohužel střela končí mimo brankovou konstrukci.
35:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Poláčková (2:1).
35:01
Poláčková nahrála Růžičkové před branlu a ta v sobě probudila pud kanonýrky a vrací jednobrankový náskok Dobrušce.
34:17
Opět souboj Konečné s Ištvánkovou vyšel líp pro golmanku hostí.
32:10
Vsetínu nevychází rozehry a plno míčků odevzdává Dobrušce bez boje.
31:00
Souboj dvou 27 končí odpískáním a následným buly.
29:18
Bašová M. by dnes netrefila ani vrata od jejich stodoly.
28:10
ťukec Váverová - Andršová - Vávrová - Peterová na velkém brankovišti Vsetína končí v náruči golmanky.
27:05
Goláňová si během hry na polovině hřiště stíhá zavazovat tkaničky od bot.
24:50
Konečná zasahuje do zápasu až v druhé třetině a je při chuti. Její dnešní druhé střídání a už má na kontě dvě jedovaté střely. Ištvánková je zatím v druhé třetině bezchybná.
24:13
Růžičková trefuje masku Ištvánkové.
23:59
Pěkná klička Poláčkové a následná střela končí těsně nad brankou Vsetína.
22:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Veronika Dědková bez asistence (1:1).
22:37
Po chybném výhozu obránkyně končí míček za zády Flídrové a skóre je srovnané. 1:1
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrá opět Vsetín
20:00
Rituální poklepání holí před úvodním buly se muselo obejít bez Andršové, která si u zdravotníků nechala ošetřit pravý kotník. Poté rovnou vlétla do útočné poloviny a málem vsítila gol.
20:00
19:59
Střely v první třetině. Dobruška 9 - 8 Vsetín
18:59
1. třetina se blíží ke konci
16:30
Na hřišti není zatím lepší tým. Doufejme, že se tempo hry zvýší a uvidíme více gólů na obou stranách
13:28
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová, asistoval Vanesa Bašová (1:0).
13:28
Střela z půlky od Ulbrichové končí v levém horním rohu branky Vsetína.
10:01
Teď se předvedla i golmanka hostujicího týmu Ištvánková, když dvakrá po sobě kryla střely Peterové.
08:39
Fantastická Flídrová D. lape jistý gol z hole Strnadové.
06:32
Prázdná brána čekala na Vsetínckou devatenáctkou. Pro Dobrušku naštěstí netrefuje míček
05:00
Po prvních pěti minutách můžeme na hřišti vidět plno nepřesných nahrávek od obou týmů.
03:13
První střely Vsetína Flidrová D. chytá.
00:33
První střela z hole Andršové letěla těsně nad brankovou konstrukci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Veronika Dědková, Jana Hrudíková, Tereza Oherová, Nikol Šobáňová, Renata Jašková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Jitka Růžičková, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová, Michaela Ulbrichová