2:1
0:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - IBK Hradec Králové 3:7
2. Vendula Šimonová, 25. Denisa Gawryšová, 32. Alexandra Hegingerová - 8. Denisa Dunajčáková, 10. Eliška Buchalová, 18. Kristýna Gocová, 18. Eliška Buchalová, 39. Natálie Žídková, 41. Kristýna Gocová, 54. Vlasta Tomečková; rozhodčí: Martin Cieslar - Roman Sasín; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 14 - Adéla Reslerová 14; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Kozlíka: Skvělý vstup do utkání, když mě naše až holky překvapily, jak kvalitně dokážeme hrát. Poté jsme ovšem výrazně polevili a zbytek první třetiny byl z naší strany špatný. Druhá třetina nás vrátila zpátky do hry, nicméně se během zápasu projevila soupeřova větší kvalta a zkušenost. I přes nepříznivý výsledek si myslím, že jsme předvedli kvalitní a sympatický výkon.
60:00
Pokračování komentáře trenéra domácích: V lize jsme se s takto kvalitním týmem setkali poprvé a jsem rád, že jsme se mu alespoň v určitých částěch zápasu dokázali vyrovnat. Děkuji skvělým fanouškům za podporu během celého zápasu.
60:00
Komentář trenéra hostů Janečka Josefa: Díky polevení v druhé třetině jsme ze zápasu udělali zbytečné drama. Potřebujeme hrát šedesát minut vyrovnáně a né jako na horské dráze. Díky soupeři za kvalitní zápas, na nováčka velmi dobrý výkon.
60:00
59:33
Hegingerová získává míček na středu, ale obránkyně z Hradce k ní rychle přistoupila a míček sebrala.
58:37
Vyloučen hráč Denisa Gawryšová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
58:22
Havířov je potrestán na 2 minuty za špatné střídaní, jelikož brankářka vešla na hřiště dřve než odešela hráčka.
56:33
Čtvrtková čistě bere balón soupeři a běží podel mantinelu na brankáře hostů.
54:05
Timeout Florbal Exelsior Havířov
53:43
Havířov se pokouší hrát bez brankáře.
53:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Vlasta Tomečková, asistoval Eliška Benešová (3:7).
52:33
Hegingerová netrefuje prázdnou bránu po obdržení přihrávky.
48:13
Hra se přesouv ze strany na stranu, jelikož hráčky mají problém si navzájem nahrát.
45:57
Gawryšová přichází o balóinek při výjezdu z rohu.
45:30
Dnešní utkání sleduje 81 diváků.
43:43
Šimonová rozbíhá akci Havířova, ale později ztrácí míček.
41:45
Hradec běží v protiútoku, ale Čtvrtková jej odráží.
40:43
Standartní situace Hradce nebyla proměněna.
40:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Tereza Hvězdová (3:6).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým IBK Hradec Králové.
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině: D:8,H:6
40:00
39:32
Hradec Králove drží míček za bránou a čekají na konec třetiny.
38:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Jitka Romančáková (3:5).
38:21
Žídková se vymotala z rohu přes 2 hráčky a nahrává před bránu, odkud je míček odstřelen pryč.
36:44
Gocová dostává nahoz u brány domácích, ale brankářku nedokázala prostřelit.
35:20
Čtvrtková trefuje břevno!
33:20
Havířov je opět v přesilové hře a začíná volným údere, který nebyl proměněn.
33:15
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Kateřina Szotkowská (3:4).
31:02
Havířov se pohybuje na polovině hostů, ale stále jim chybí přesné zakončení.
28:19
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
27:34
Čtvrtková nedokázala projít přes 2 hráčky Hradce.
25:55
Hosté netrefují prázdnou bránu.
24:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Karolína Šablaturová (2:4).
24:58
Gawryšová čistě zavěsila do prázdné brány.
22:33
Zatím žádná akce, která by ovlivnila zápas.
21:21
Hradec Králové napadá svého soupeře i za jejich bránu a dělá jim problém v založení útoku.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
střely na branku po první třetině: D-5, H-7
20:00
19:43
Třetina se blíží ke konci a hráčky hostujícího týmu drží balón za svou bránou.
19:10
Vyloučen hráč Alžběta Nykodymová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
18:32
Havířovu se nedaří vstřelit gól v přesilové hře.
18:05
Vyloučen hráč Vlasta Tomečková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
17:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Simona Némethová (1:4).
17:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Natálie Žídková (1:3).
16:43
Hosté pomalu, ale jistě tlačí na domácí brankářku.
14:34
Střely obou týmu létají většinou mimo hrací plochu.
12:05
Nepřesná kombinace domácích hráček.
09:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (1:2).
09:29
Ukázkové řešené přečíslení 2 na 1 posílá hradecké holky do vedení.
07:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (1:1).
07:28
Je srovnáno. Dunajčáková vymetává horní víko domácí branky.
07:21
Domácí hráčky nenaložily s vlastním úderem vůbec dobře, vše však končí nepřesnou střelou hradeckých děvčat.
07:03
Poslední pasáže hry přinesly jen pramálo vzrušení.
05:21
Holešová nedosáhla ve slibné situaci na příhrávku od Čtvrtkové.
04:01
Hradec je na balónku a zkouší postupný útok.
01:29
Šimonové přízemní střela otevírá skóre dnešního utkání.
01:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Kateřina Szotkowská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Tereza Hvězdová, Jitka Romančáková, Kristýna Gocová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Natálie Čtvrtková, Kateřina Holešová, Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Michaela Kosturová