0:2
1:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Prague Tigers Nehvizdy 2:7
8. Karolína Slavíková, 58. Lucie Kopýtková - 4. Gabriela Lálová, 8. Kateřina Hamplová, 12. Mariia Zimina, 16. Eliška Dvořáková, 33. Kateřina Hamplová, 40. Eliška Dvořáková, 48. Lucie Kašparová; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 26 - Martina Pilšáková 28; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:1;
60:00
Střely ve třetí části Bivojky 11 Tigers 10
60:00
Komentář trenéra domácích (p. Vadim Všetula): V první třetině jsme měli asi tryznu za Káju Gotta, protože naše barva dresů a i výkon tomu napovídal. Nepochopitelné. To nás stálo zápas a i neuvěřitelná impotence v zakončení. Soupeř dal 5 gólů z ničeho a my nedali ani tři prázdné brány. Je to velké ponaučení do dalších dnů. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí (p. Vladimír Jambor): Jsem rád, že severské turné máme za sebou. Padla na nás z toho pěkná deprese. První třetina kvalitní, poté bída, zmar a utrpení. V tomto mikrocyklu tréninkový proces nebyl ideální. Do neděle se musíme zlepšit. Děkujeme pořadatelům za pěkný servis.
60:00
57:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Anna Rumlová (2:7).
47:24
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Kašparová, asistoval Tereza Sládková (1:7).
40:14
Vyloučen hráč Kristýna Balcárková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
39:22
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Gabriela Junková (1:6).
36:47
Bivojky se snaží založit postupný útok ale Tigers pečlivě bráni a proto je těžké se dostat do šance
33:10
Soukupová chytá těžké dorážky od protihráček
32:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Martina Lamblová (1:5).
32:10
Hamplová ani na chvíli nezahálela a chopila se šance na gól
31:34
Pražandy v oslabení nedávají Litvínovským holkám nic zadarmo
30:21
Vyloučen hráč Gabriela Junková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
30:05
Litvínovské hráčky na nic nečekají a po standardtce soupeřek hned nabíhají
28:49
Vyloučen hráč Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování hokejky.
28:20
Vytrhlíková běží samotná na Pilšákovou ale ta na nic nečeká a míček čape
27:40
Junková zkoušela prostřelit z půlky Soukupovou ale ta míček v pohodě vidí
25:50
Pilšáková posílá dlouhým výhozem příhru spoluhráčkám a ty zkouší kombinovat ale bez zakončení
25:00
Vytrhlíková zkoušela střílet ze standardtky ale před soupeřovou golmankou nikdo nestál a proto míček vidí a lape
15:20
Slavíková v úniku hledala Střihavkovou a následně jí posílala příhru ale ta byla zblokovaná pražskou obranou
14:50
Prokšanová měla šanci střílet přimák na Soukupovou ale ujíždí jí míček
11:55
Měli jsme tu málem vlastní gól po doklepu Vytrhlíkové
11:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Lucie Köhlerová (1:3).
10:30
Janouchová s Rumlovou nestačili na Pražskou obranu
09:40
Kašparová zkoušela zdolat Soukupovou jenže ta míček na pohodu chytá
07:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová bez asistence (1:2).
07:28
Krásný doklep Slavíkové
07:27
Hamplové stav hned obrací únikem na Litvínovskou branku a prostřeluje Soukupovou
07:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (1:1).
06:15
Praha měla standardku na straně Litvínova ale střela na Soukupovou byla zblokovaná
06:05
Janouchová poslala Rumlové krásnou přihrávku která poté chtěla zakončovat ale vedle brány
04:48
Střihavková chtěla jít samotná únik ale ujelo jí to a balónku se zmocnila protihráčka
03:01
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Nikola Červená (0:1).
03:00
Tak jedeme zase s časomírou
02:48
Zatím se hra drží na straně Litvínova
00:10
Zápas nám začal dost luxusně, protože hned na začátku vypadla časomíra tak jedem na stopky
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Jana Prokšanová, Nikola Červená, Gabriela Lálová, Mariia Zimina, Lucie Strašíková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Andrea Sára Šulcová, Lucie Fleišerová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková