1:1
- : -
SK Jihlava

IBK Hradec Králové - SK Jihlava 5:4
3. Eva Chocholoušová, 19. Markéta Dohnalová, 26. Natálie Žídková, 39. Eva Chocholoušová, 44. Eva Chocholoušová - 12. Kristýna Syslová, 16. Tereza Slavíková, 40. Kristýna Syslová, 46. Tereza Sedláčková; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Marek Čížek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Adéla Špačková 18 - Martina Miksová 27; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1;
60:00
Komentář domácího trenéra pana Janečka: To museli slyšet až v Třinci, jak mi spadl kámen ze srdce. Z toho našeho florbalu by dnes kromě panny Marie porodil i Ježíš Kristus. Zlomili jsme to naštěstí silou a bereme tři body. Soupeř dnes velmi velmi kvalitní. Díky jim i našim holkám.
60:00
Komentář trenéra hostujících Komenda: Dobře odehraný zápas, kde rozhodlo neproměnění vyložených šancí. Děkuji moc holkám za výkon. Dík soupeři
57:55
Dunajčáková posílá na Jarešovou, než ale stihne trefit prázdnou bránu, daří se Miksové situaci ukončit
56:34
Hradec si s oslabením poradil a hra pokračuje dál v plném počtu
55:19
Jihlavské hráčky zamykají soupeřky na jejich polovině a hledají vhodnou situaci k zakončení na branku
54:53
Némethová posílá dlouhý balón na Hvězdovou, která se snaží míček držet na jihlavské polovině
54:34
Timeout SK Jihlava
54:34
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
54:34
Dunajčáková se dostává do souboje se Syslovou, do situace se však zapojuje i Žídková, po jejímž zákroku obě zmíněné hráčky padají na zem
48:56
Jihlava zakládá útočnou akci, Žídková na středu hřiště sbírá přihrávku a otáčí hru
47:33
Miholová se dostává na do situace 1 na 0, jihlavská obrana ji však dobíhá a akci ukončuje
46:35
Špulková posílá z poloviny hřiště hezkou střelu, která ale trefuje pouze konstrukci branky
45:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Tereza Slavíková (5:4).
45:29
Slavíková posílá na Sedláčkovou, ta po kličce trefuje prázdnou branku!
44:51
Dohnalová posílá rychlý lob na Hvězdovou, která pálí do Miksové
44:39
Gocová běží na útočnou polovinu, o míček ji ale obírá Blažková
43:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Natálie Žídková (5:3).
43:06
Žídková posílá dlouhou přihrávku přes celé hřiště na Chocholoušovou, její střelu vyráží Miksová, Chocholoušová ale doráží a dostává balónek až do jihlavské sítě
42:40
Blažková s Vondruškovou teď předvedly pěknou akci těsně před hradeckou brankou, míček ale chytila Špačková
42:05
Chocholoušová posílá z rohu na ŽÍdkovou, její střelu chytá Miksová
41:35
Hra se přelévá ze strany na stranu, třetí třetina bude ještě pořádně zajímavá
40:45
Hradecké hráčky je teď po dlouhé době konečně slyšet!
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině - IBK Hradec Králové: 11, SK Jihlava: 6
39:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová bez asistence (4:3).
39:38
Syslová sbírá balónek před hradeckou brankou a zakončuje nad nohu golmanky!
39:16
Jarešová vybíhá a posílá krásnou střelu na bránu, trefuje ale tyčku
38:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Markéta Dohnalová (4:2).
38:29
Dohnalová pálí do Miksové, od které se míček odráží. Situace využívá Chocholoušová, která doráží do brány!
36:47
Hradecké hráčky zakládají útok, soupeřky ale balónek sbírají
36:01
Sedláčková běží s míčkem po mantinelu, je faulována Chocholoušovou
34:52
Hra opět začíná být zajímavější, Jihlava teď svými střelami dala Špačkové spoustu práce
33:01
Slavíková utíká daleko před celou hru a jde sama na bránu, Špačková má ale situaci pod kontrolou
28:48
Jarešová s balónem sbíhá na střed, posílá na Hvězdovou, která zkušeně vrací dozadu
27:21
Součková teď ve snaze zastavit přihrávku předvádí gymnastický výkon u své brány
26:22
Blažková v souboji ve svém rohu sbírá balónek a zakládá útočnou akci
25:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (3:2).
25:32
Žídková sbírá míček na mantinelu, dostává se před jihlavskou bránu, kde svojí kličkou dostává Miksovou na zem. Míček už pak jen po zemi posílá za záda golmanky
25:05
Hradecké hráčky nepřestávají kontrolovat balón, na tuhle přesilovku se kouká opravdu pěkně
24:41
Střela Gocové těsně míjí branku
24:01
Žídková posílá na Miksovou, ta balónek vyráží a Hradec se opět dostává na balón
23:48
Vyloučen hráč Hana Blažková družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:09
Špulková posílá střelu na jihlavskou branku, střela je ale zblokována
21:35
Miholová se při výběhu dopředu sráží s Boháčkovou, ta padá na záda
20:28
Oslabení Hradce ještě minutu pokračuje v druhé třetině, zatím se jim ale daří držet balónek za soupeřovou brankou
18:59
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:59
Dunajčáková nesouhlasila s rozhodčím rozhodčích, než se stačila vzpamatovat, stála moc blízko standardní situaci u mantinelu
18:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Kristýna Jarešová (2:2).
18:36
Jarešová posílá na Dohnalovou, ta z otočky uklízí míček až do jihlavské sítě
18:10
Jarešová posílá na Miksovou, těsně netrefuje
17:01
Další rozehrávka už se Jihlavě tolik nedaří, Benešová blokuje střelu a rozehrává útok
15:50
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Hana Blažková (1:2).
15:50
Po rozehrávce na útočné polovině posílá Blažková cross na Slavíkovou, ta trefuje těsně nad nohu hradecké golmanky
15:01
Vyrovnaný stav utkání se odráží na hře obou týmů, hráčky bojují, jak jen to jde
14:22
Hvězdová si vyměňuje přihrávku s Gocovou, ta posílá dopředu na Dohnalovou
11:27
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Daniela Součková (1:1).
11:27
Součková posílá přihrávku na Syslovou, ta posílá střelu na hradeckou bránu. Špačková se snaží balónek odkopnout, ale ten stejně nakonec končí za jejími zády
10:36
Dohnalová zkouší štěstí, bránu ale přestřeluje
09:55
Vondrušková sbírá dlouhou přihrávku, která měla ohrozit jihlavskou branku
09:10
Teď jsme byli svědky krásné akce hradeckého týmu! nejprve své soupeřky přihrávkami zamkly na jejich obranné polovině, poté zakončily na bránu
08:21
Kastnerová posílá střelu na hradeckou bránu, těsně netrefuje
07:13
Némethová si teď dokázala vytvořit prostor na středu hřiště a proběhla až k jihlavské bráně. Posílá přihrávku na Miholovou, ta těsně netrefuje
06:12
Další souboj se odehrál na mantinelu, Dunajčáková posílá soupeřku až pod pořadatelský stolek
05:55
Hra se přelévá ze strany na stranu, všechny hráčky si dneska pořádně zaběhají
05:13
V jihlavském rohu se nyní odehrává dlouhý souboj o míč, žádný z týmů nedává soupeřkám nic zadarmo
04:29
Žídková se vytáčí a posílá crossovou přihrávku na Chocholoušovou, Jihlava ale míček sbírá
03:28
Rozehnalová posílá lob před branku, Slavíková trefuje balón ze vzduchu, proletěl ale vedle tyčky
02:37
02:37
Žídková nahrává ze středu hřiště na Chocholoušovou, ta trefuje jihlavskou branku a otvírá tak skóre dnešního zápasu!
02:15
Dunajčáková zakládá útočnou akci, ta je však ukončena na polovině hřiště
01:20
Dohnalová se dostává na balón a shazuje u toho jihlavskou hráčku na zem
00:43
Jihlava se opět dostává do útoku, tentokrát je akce zakončena střelou, kterou chytá hradecká Špačková
00:10
Jihlava vyhrává úvodní buly a dlouhým lobem se snaží dostat na útočnou polovinu, Hradec ale míček sbírá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Michaela Boháčková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Markéta Jašková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Špačková; hráči v poli: Natálie Žídková, Michaela Špulková, Kristýna Gocová, Denisa Dunajčáková, Eva Chocholoušová