0:5
2:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Ossiko Třinec 5:9
2. Alžběta Nykodymová, 11. Denisa Gawryšová, 18. Denisa Gawryšová, 48. Kristýna Pokorná, 49. Vendula Šimonová - 9. Tereza Martynková, 13. Lucie Mišúnová, 27. Karolína Franková, 31. Natálie Kawuloková, 36. Nikola Liberdová, 39. Nikola Liberdová, 40. Petra Bieleszová, 55. Nikola Liberdová, 59. Nikola Liberdová; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Michaela Hanzesová 14 - Dagmar Šteglíková 9; po třetinách: 3:2, 0:5, 2:2;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-14, H-22
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "První třetina klasická šílenost. Spící víly s florbalkami v rukách... Naštěstí od druhé třetiny nastoupil vyměněný tým s lepším pohybem a touhou vyhrát. Jsem rád, že jsme zápas zvládli, protože proti Havířovu to letos nebudou mít týmy lehké. Díky holkám za morál a soupeři za dobrý zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: Škoda druhé třetiny, kdy se projevila kvalita soupeře a naše mírná labilnost, kdy se naše hra po pár gólech sesype jako domeček z karet. Jinak první a třetí třetina byla v rámci možností - přes absence a nepovedený tréninkový týden - celkem fajn. Z toho je si třeba vzít to pozitivní do další práce. Děkuji soupeři za pěkný zápas.
60:00
59:50
Volný úder Třince na polovině domácích,
59:01
Míček je v držení Třince a utkání se bude pravděpodobně pouze dohrávat.
58:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (5:9).
58:04
Táhlou střelou zvyšuje Liberdová.
57:12
Timeout Florbal Exelsior Havířov
57:12
Domácí se budou snažit ještě něco vymyslet.
55:21
Vyloučen hráč Zuzana Wojnarová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
54:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Petra Bieleszová (5:8).
54:46
Liberdová zvyšuje náskok hostí na rozdíl tří branek.
50:24
Skvělý zákrok hostující brankářky maří nadějnou šanci domácích.
49:49
Dnešní derby utkání sleduje 102 diváků.
48:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Kateřina Holešová (5:7).
48:42
Šimonová snižuje na už na rozdíl dvou branek.
48:06
Hanzesová odmítá další branku Třince.
47:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kristýna Pokorná, asistoval Vendula Šimonová (4:7).
47:52
Pokorná využívá přesilovou hru a domácí hráčky ještě vykřesávají jiskřičku naděje.
46:48
Vyloučen hráč Petra Stará družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:48
Přesilovou hru si vyzkouší i domácí Torpedo, dojde ke zdramatizování stavu? Sledujte náš online přenos, http://embed.tvcom.cz/8a984a87-2e54-4200-9e34-b47e06f019f1/
44:57
Šimonová střílí, Šteglíková hraje.
44:35
Nebezpečně zahraná standartka Třince.
41:45
Po pěkné kombinaci hostí zasahuje domácí brankářka.
39:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Eliška Zetková (3:7).
39:48
Třinec přidává další branku po výstavní střele kapitánky.k
38:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Eliška Zetková (3:6).
38:18
Všechny nevyužité šance domácích jsou náležitě potrestány hostující Liberdovou.
38:06
Domácí fanoušci vycítili zvýšenou aktivitu domácích a přikládají pod kotlem.
37:58
Holešová přízemní střelou trefuje pouze tyč!
37:13
Další pokus Gawryšové jen těsně nad.
36:25
Gawryšová měla možnost dovršit hattricku, zatím se tak nestalo.
35:49
35:49
Po ukázkové kombinaci navyšují hráčky Třince skóre.
35:01
Hrobařová posílá další pokus na domácí branku, Hanzesová teď drží šance žlutočerných.
33:42
Zazvonila tyč domácí branky.
33:31
Hanzesová skvěle proti střele Bieleszové.
32:44
Domácí vyhazují.
32:20
Vyloučen hráč Alžběta Nykodymová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
32:19
Uvidíme první přesilovou hru utkání.
32:19
Domácí hráčky jsou v pěti.
30:42
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Lucie Mišúnová (3:4).
30:42
Zprava přihrávající Mišúnová našla vlevo stojící Kawulokovou, která se nemýlí.
26:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Eliška Zetková (3:3).
26:57
A máme opět vyrovnáno po střele na bližší tyč.
26:37
Pokorné pokus zastavil beton hostující gólmanky.
24:37
Nykodýmová se chystala ke střele, o nadějný pokus ji však připravila domácí hráčka, která ji nechtěně zastavila míček.
23:01
Nepřesná rozehrávka Mikulové, na míčku domácí.
21:03
Šablaturová v úniku, skvělá Šteglíková.
20:31
Hráčky Třince hned v úvodu druhé třetině přidali na aktivitě a nebezpečně kombinují v útočném pásmu.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-6, H-5
20:00
19:57
Skalíková backhandovým pokusem nepřekonala domácí Hanzesovou.
19:35
Po šermířském souboji ve středu hřiště rozehrávají hráčky Torpeda.
17:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Karolína Šablaturová (3:2).
17:42
Gawryšová doslova propasírovala míček pod hostující gólmankou a posílá domácí hráčky opět do vedení.
15:47
12:17
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (2:2).
12:17
Kawuloková skvělou individuální akcí rozjela akci Třince, míček se štěstím dostal až k Mišúnové, která doklepla míček do sítě.
10:09
10:09
Gawryšové šťastný pokus končí v síti.
08:30
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Nikola Liberdová (1:1).
08:30
Hráčky Třince po přesně kombinaci vyrovnávají.
05:45
Třinec rozehrává další útok, zatím si však žádnou slibnou šanci nevypracoval.
04:07
Pokorná těsně míjí branku!
03:03
Hegingerová osvobozuje svůj tým a hokejovým způsobem vyhazuje přes všechny čáry.
02:32
Třinec nastěhován na útočné polovině, domácí obrana je zatím pozorná.
01:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Kateřina Holešová (1:0).
01:28
Nykodýmová v úniku zachovala chladnou hlavu a otevírá skóre dnešního utkání.
00:01
Ůvodní buly utkání pro hráčky Třince.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Eliška Zetková, Klára Hrobařová, Petra Bieleszová, Nikola Liberdová, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Michaela Hanzesová; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Kateřina Holešová, Kristýna Pokorná, Michaela Schindlerová, Alžběta Nykodymová