4:0
- : -
TJ Turnov

Florbalová akademie MB - TJ Turnov 8:1
5. Hana Kopuletá, 13. Kristýna Sobotková, 20. Kateřina Kvapilová, 32. Tereza Kabátová, 44. Kateřina Kvapilová, 49. Eliška Horáková, 57. Kateřina Kvapilová, 58. Eliška Mrázková - 13. Lucie Brabcová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Marie Topolová 17 - Denisa Plačková 16; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0;
60:00
Střely na bránu: domácí 5, hosté 4.
60:00
Komentář trenéra hostů:s komentářem trenéra soupeřek souhlasím. Jen dodám, že jsme dnes se soupeřkami dokázali hrát vyrovnaně jen polovinu utkání. Máme stále na čem pracovat. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Podle rozhodčích jeden z nejrychleji odehraných zápasů v historii 1. ligy žen. S tímto tvrzením musíme souhlasit a poděkovat soupeři za fér zápas a popřát klidnou cestu domů.
60:00
57:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Eliška Horáková (8:1).
56:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Michaela Fellerová (7:1).
55:20
Téměř golová šance pro hostující tým, bohužel bez úspěšného zakončení.
51:20
Golmanka domácích si připisuje další úspěšný zákrok.
48:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Petra Beránková (6:1).
48:01
Vyloučen hráč Karolína Bittnerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
44:44
Domácí stupňují tlak na bránu soupeřek, golmanku se jim nedaří prostřelit.
43:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Kristýna Sobotková (5:1).
40:00
40:00
Střely na bránu: domácí 8, hosté 8
40:00
39:40
Hostující tým úspěšně odráží jeden útok za druhým...
31:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Eliška Horáková (4:1).
28:04
Zase jedna promarněná šance domacích...
25:28
Přestože byl hostujívcí tým během přesilovky neustále na balonku, vstřelit gol se nepodařilo.
23:07
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
22:34
Oba týmy střídavě prověřují umění golmanek, zatím bez úspěchu.
15:48
Hostující golmanku zachránila před dalším golem nastřelená tyčka, domácí zvyšují tlak na bránu soupeře.
12:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Karolína Bittnerová (2:1).
12:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Kristýna Viktorová (2:0).
09:46
Domácí opakovaně útočí, další gol prozatím nepadl.
07:28
Hosté útočí, golmanka domácích úspěšně zasahuje.
04:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hana Kopuletá, asistoval Kristýna Bauerová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Lucie Veselá, Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Šárka Veselá, Kateřina Vlková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Eliška Horáková, Petra Beránková, Eliška Mrázková
00:00
Omlouváme se za zpoždění zápasu. Bylo způsobeno výpadkem proudu v hale. Děkujeme za pochopení.