1:3
1:3
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:7
21. Eliška Dvořáková, 58. Eliška Dvořáková - 16. Anna Kutnarová, 23. Kristýna Vejvodová, 24. Kristýna Vejvodová, 28. Ivana Hrušková, 43. Kateřina Rybínová, 43. Aneta Nigrinová, 49. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 27 - Jana Vyrobíková 22; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra Prague Tigers - V. Jambor: V týdnu to vypadalo, že nedáme ani pětku dohromady, protože jsme si přivezli z chomutovského ledního stadionu pěknou virózu. V pátek jsme nasadili léčbu šokem v podání slivovice a světe div se, dali jsme to dohromady. Jsme na začátku sezóny, a proto jsme nestáhli sestavu, protože potřebuji vidět všechny hráčky v takhle kvalitním utkání. Sezóna se bude lámat jindy.
60:00
Komentář trenéra SKV (Doubek P) : Dnes, jsme odehráli poměrně rychlý, běhací, zápas. Soupeř nám docela zatápěl, ale díky Janě a několika vovedeným akcím jsme zvítězili s větším brankovým rozdílem. Soupeř byl opravdu nebezpečný v útoku, jen mu to tam nepadalo. Díky za férové utkání a divákům za návštěvu.
60:00
57:21
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková bez asistence (2:7).
55:20
Džajna jedovatá střela .... končí v bloku
54:43
Ring volný nebo v podání Tigers spíše střed volný a krosové přihrávky tam létají jako panáky v Madoně
53:26
Do Nehvizd zavítal i oabávaný tanečník Jan Baumann s jeho kolegou, asi tu hraje jeho nová tvář
52:28
Domácí chvilku v tlaku, ale bouchlo to jako papiňák a Skv jde zase do útoku
50:40
Dnešní utkání sleduje 45 diváků, děkujeme!
49:25
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil Nikola Červená.
48:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Michaela Chlebcová (1:7).
46:46
Obraz hry se moc nemění, zatím to nevypadá na nějaký soustavný tlak či zkorigování stavu, které by pro diváka vypadlo lépe
45:18
Přesilovka je zatím bez výraznějšího ohrožení branky
44:15
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
43:12
Zdá se, že poslední dějství bude v režii SKV, zatím nepustily Tigers do tlaku
42:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Anna Kutnarová (1:6).
42:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kateřina Rybínová, asistoval Karolína Snopová (1:5).
41:36
SKV v plném počtu
40:00
40:00
39:35
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
34:52
První pohledná akce tygřic, ale končí na bezchybné brankářce SKV
33:55
Pilšáková nyní chytá nájezd hostujících hráček do svých dlaní a ukazuje své kvality
31:20
Tigers pod nesutálým tlakem Vinohrad
28:35
Probírá se i místní publikum, které vede pan Prokšan s řechtačkou
27:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivana Hrušková bez asistence (1:4).
27:26
Opět beckhend ze středu hřiště a Tigers prohrávají o tři branky
26:36
Pilšáková pořád drží ..
25:14
Vyloučen hráč Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hra rukou.
23:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Aneta Nigrinová (1:3).
22:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Anna Kutnarová (1:2).
15:26
První změna brankového stavu je na světě, Pilšáková chytá balonek mimo hranici velkého brankoviště a jel se nájezd, který mazácky proměnila Kutnarová
15:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová z trestného střílení (0:1).
13:05
Pilšáková si připisuje další sejf po střele Dobisíkové
11:28
Dvořáková nyní pěkně napadala rozehrávku, vybojovala balonek a poté předložila před branku, ale tam chytají balonek hostující hráčky a nahazují na Pilšákovou, která je zatím neomylná