1:1
1:2
- : -

FBC Dobruška - Florbal Exelsior Havířov 4:3
15. Karolína Flidrová, 16. Jitka Růžičková, 36. Kateřina Poláčková, 52. Magdaléna Bašová - 31. Vendula Šimonová, 51. Alžběta Nykodymová, 53. Denisa Gawryšová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 23 - Michaela Hanzesová 29; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
60:00
Zranění hráčky hostí č. 13 levá holeń.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dneska zasloužené tři body. I když je skore těsné, myslím, že jsme po celý zápas kontrolovali hru a k úplně spokojenosti nám chybělo vstřelit jen pár branek navíc. Jinak chválím holky za dnešní výkon a děkuji soupeři za utkání a našim fanouškům za povzbuzování.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině. Dobruška 14:8 Havířov
59:59
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Kozlíka: "Škola v přírodě pro žáky prvního stupně základní školy v plné parádě. Ubytování v krásném prostředí Orlických hor, během kterého se učíme chovat jako dospělí lidé, s čímž bojujeme více, než by si kdokoliv dovedl představit. A ve volném čase jsme si tady na halu dneska přišli ťuknout nějaký frombal.
59:59
Pokračování komentáře trenéra hostů: " Minimálně tak vypadala naše hra v první třetině, kdy by nás porazil i soupeř, který by na hale nebyl. Zbytek zápasu už byl z naší strany herně vydařenější, i když byl dnes soupeř lepší, tak jsme nebyli daleko od zisku nějakého toho bodíku. Teď jdeme pokračovat v naší škole v přirodě a snad to bude zítra lepší. Přeji Saši co nejrychlejší uzdravení."
59:10
Havířov v šesti hráčkách.
58:10
Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:10
Oba týmy se na poslední část poradili a diváci jsou napjatí jak to dopadne.
57:54
Celou minutu je Havířov na útočné polovině. Zatím ale bránu neohrozil.
57:00
Poslední tři minuty dnešního utkání s skóre a hra je vyrovnaná.
54:03
Opět se ukázali šikovné ruce Nykodýmové, když vykoupala obranu Dobrušky. Svobodová následnou střelu chytá.
53:31
Kombinace Bašová M. - Bašová V. - Vávrová končí těsně nad bránou Hanzesové.
52:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Tereza Nykodymová (4:3).
52:39
Havířov využívá přesilovou hru a Andršová se smutně vrací na střídačku.
52:10
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:41
Dvě hráčky ležící a bolestně vyhlížející se pomalu zvedají z palubovky. Střetli se nešikovně holeněmi. Snad Remešová i Hegingerová budou pokračovat v zápase.
51:41
Remešová odešla na střídačku po svých. Bohužel Hegingerové museli pomoct spoluhráčky se zdravotníky.
51:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Diana Peterová (4:2).
50:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová z trestného střílení (3:2).
50:49
Špatně odražený míček se dostal k Havířovské hráčce až za obranu Dobrušky. Růžičková na poslední chvíli faulovala a bylo z toho trestné střílení
48:57
Tentokrát tyč trefuje i hráčka Dobrušky Bašová V.
47:56
Už vidíme hru 5 na 5.
47:01
Poláčková nasadila jestičky a šla sama na bránu. Střela skončila mimo tři tyče.
46:03
Oba týmy nám teď ukázaly, že hru 4 na 4 zvládají a hned v prvních vteřinách jsme mohli vidět střely na obě brankářky.
45:46
Vidíme hru 4 na 4.
45:41
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:31
Vyloučen hráč Kristýna Zíková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
44:00
Vypadá to, že oba týmy začaly být nervozní a přibývá nepřesných nahrávek a mnoho zapomenutých míčků.
42:04
Flídrová vypustila dělovou ránu - Hanzesová chytá.
39:17
Vávrová 2. bojovala na velkém brankovišti. Pro Dobrušku bohužel bez tíženého výsledku.
38:15
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
37:02
Další tyč z havířovské střely.
36:14
Zdravíme obránkyni Dobrušky Míšu do zahraničí. Peterová zdraví přímo ze hřiště.
35:16
Dobruška si beze zpět dvoubrankový náskok. Uvidíme jestli s tím Havířov něco udělá do konce třetiny.
35:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Patricie Březovská (3:1).
34:21
Havířovu se tvrdší hra vyplácí. Začínají být u míčku dřív než soupeř a mají i více balónek na svých florbalkách.
33:42
Nykodýmová trefuje tyč!!!
30:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Kateřina Holešová (2:1).
30:53
Přečíslení Havířova využívá hráčka s číslem 21 Šimonová
29:22
Na hřišti se nám začalo přiostřovat...
28:08
Přečíslení Havířova na poslední chvíli zachraňuje Bašová V.
27:00
Hra je mnohem vyrovnanější než v první třetině.
26:11
Chybná nahrávka Havířova dala šanci Fingerové. Bohužel nestihla ani vystřelit a obrana Havířova jí sebrala míček a násl
23:31
Zeisková zpět na hřišti.
22:36
Opět Dobruška pohrozila v oslabení kdy střelu Bašové M. kryje Hanzesová.
21:36
Natrénovaná standartní situace Havířovu vyšla, bohužel střela opět letěla nad bránu.
21:31
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
21:00
Už od první minuty je vidět, že se Havířov nechce smířit s dvoubrankovým mankem a hned Dobrušku začal napadat.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00
Havířov zatím nemá srovnaná mířidla. Střel má jako máku, většina však končí mimo brankovou konstrukci.
17:01
Dobrý obraný zákrok Zeiskové zachránil Dobrušku.
15:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Adéla Vávrová (2:0).
15:26
Vyloučen hráč Michaela Schindlerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:20
I Dobruška si vyzkouší přesilovou hru.
14:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Barbora Fingerová (1:0).
14:13
Flídrová doráží do prázdné brány po krásné střele Fingerové.
13:41
Dobruška v plném počtu.
12:41
Po minutě přesilové hry zatím vidíme maximální nasazení Dobrušky a Havířov se těžko dostává ze své obrané poloviny.
11:41
Vyloučen hráč Klára Konečná družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
11:41
Konečná na poslední chvíli zachraňuje útok Havířova. Při obranném zákroku fauluje a jde si odpočinout na 2 minuty za sekání.
11:05
Šikovné ruce Nykodýmové znamenali nebezpečí pro brankářku Dobrušky.
10:00
Rychlí výběh Niklové znamenal přečíslení Dobrušky 3-2. Peterová nenašla recept jak zatím překonat brankářku hostů.
06:39
Vanesu Bašovou evidentně toto střídání moc nebavilo a po deseti vteřinách odchází s botou v ruce střídat.
05:00
Po pěti minutách na hřišti zatím vidíme na herní styly. Dobruška se snaží kombinačně přehrávat soupeře. Havířov je nebezpečný z rychlých protiútoků.
02:31
První střelu chytá i brankářka Havířova Hanzesová.
00:51
První zákrok Svobodové.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Dobrušky a rychlím útokem tokem se hned dostal na polovinu hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Michaela Hanzesová; hráči v poli: Denisa Gawryšová, Kateřina Holešová, Vendula Šimonová, Alexandra Hegingerová, Kateřina Szotkowská
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Tereza Jirčíková, Karolína Flidrová, Magdaléna Bašová, Patricie Březovská, Jitka Růžičková