6:1
4:1
- : -

IBK Hradec Králové - Florbal Vsetín 11:4
6. Simona Némethová, 28. Kristýna Šarounová, 29. Simona Némethová, 32. Natálie Žídková, 36. Natálie Žídková, 36. Kristýna Gocová, 38. Lenka Řezníčková, 42. Eliška Buchalová, 52. Natálie Žídková, 53. Eliška Buchalová, 60. Eliška Benešová - 5. Nikol Šobáňová, 14. Gabriela Mandíková, 26. Gabriela Mandíková, 55. Nikol Šobáňová; rozhodčí: Tomáš Knejp - Martin Halousek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 14 - Michaela Juráková 36; po třetinách: 1:2, 6:1, 4:1;
60:00
Komentář trenérky hostí (Nikol Šobáňová): Výsledek přiměřený počtu hráček. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích (Josef Janeček): Dnes to bylo ze začátku trošku zadřené, naštěstí jsme se potom trošku rozjeli. Potřebovali bychom ještě více potrénovat a pak to převést do hry. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Celkový počet střel v utkání HK:Vsetín 47:18
59:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Tereza Hvězdová (11:4).
59:24
Svůj první gól za A-tým vsítila junioka Eliška Benešová
58:39
Buchalová právě doslova převálcovala o dvě hlavy vyšší Hrudíkovou, která spadla k zemi jako pytel brambor.
54:55
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Michaela Strnadová (10:4).
52:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Denisa Dunajčáková (10:3).
51:50
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Simona Némethová (9:3).
51:50
Žídková svým krásným gólem završila svůj hattrick.
50:50
Hradecké hráčky momentálně usínají na vavřínech, Vsetín se zuby nehty snaží dohnat gólovou ztrátu.
48:04
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
46:15
Reslerová teď skvěle vyrazila střelu Mikšíkové.
43:02
Špulková skvěle zblokovala střelu vsetínské hráčky.
41:07
41:07
Buchalová krásně vymetla pavučinu z horního rohu branky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině HK:Vsetín 19:3
38:42
Hradecké hráčky teď nedávají téměř žádnou šanci vsetínskému celku.
38:07
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
37:26
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Jitka Romančáková (7:3).
37:26
Řezníčková po přesné nahrávce Romančákové, střílí z otočky krásný gól.
35:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Denisa Dunajčáková (6:3).
35:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Anna Miholová (5:3).
35:08
Žídková teď svou střelou po zemi opět překvapila hostující golmanku.
31:48
Hrudíková právě velmi surově natlačila Hazukovou na zeď.
31:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (4:3).
31:29
Žídková teď krásnou střelou překvapila hostující brankařku, která nestačila zareagovat.
30:05
Nadaná juniorka Gocová společně s Buchalovou předvádí skvělou spolupráci, ale štěstí na góly jim moc nepřeje.
29:28
Hostující brankářka dokazuje, že se v bráně cítí jako ryba ve vodě, předvádí skvělý výkon.
28:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Anna Miholová (3:3).
27:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Kristýna Gocová (2:3).
27:11
Buchalová byla faulována u mantinelu, ale rozhodčí nepíská.
25:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Gabriela Mandíková, asistoval Kateřina Sedláčková (1:3).
25:20
Krásný gól k přední tyčce vstřelila hostující hráčka Mandíková.
21:42
Domácí fanoušci se konečně probudili a začali povzbuzovat svůj tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině HK:Vsetín 16:7
20:00
17:50
Vsetínské hráčky se oslabení zhostili s vervou, hradecké hráčky nepouští téměř k ničemu.
16:03
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
15:29
Reslerová se štěstím chytá.
13:27
12:54
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
11:59
Buchalová se teď snažila dotlačit balónek do branky, ale brankářka nátlak ustála.
11:30
Romančáková si vyšla na dlouhou procházku přes celé hřiště, ale ona ani její spoluhráčky nedokázaly zakončit.
10:00
Reslerová vyráží střelu hostující hráčky.
08:30
V tuto chvíli se hra přelévá ze strany na stranu.
05:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová bez asistence (1:1).
05:00
Hradec je převážně na útočné polovině hostí, avšak Vsetín využívá každé chyby domácích.
04:27
02:15
První střela hostí končí v boční síťce.
00:19
První střely se zhostila kapitánka domácího týmu, gólmanka hostujících střelu vyrazila.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Nikola Veselá, Kateřina Sedláčková, Michaela Strnadová, Nikol Šobáňová, Gabriela Mandíková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Natálie Žídková, Simona Némethová