1:3
3:1
0:0

Prague Tigers Nehvizdy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:4pn
40. Jana Prokšanová, 50. Laura Elena Voštiarová, 55. Pavlína Nejedlá, 59. Eliška Dvořáková, N Eliška Dvořáková - 29. Jana Vostrá, 35. Lenka Přerostová, 37. Kateřina Šnebergrová, 46. Lenka Přerostová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 4, Martina Pilšáková ?, Kamila Husarčiková 12 - Veronika Fišerová 48; po třetinách: 0:0, 1:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč Eliška Dvořáková a vstřelil rozhodující gól (5:4).
70:00
trestné střílení neproměnila hráčka Prague Tigers Nehvizdy Dvořáková Eliška
70:00
trestné střílení FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň neproměnila hráčka s číslem 64.
70:00
trestné střílení Prague Tigers Nehvizdy neproměnila Voštiarová
70:00
Trestné střílení družstva FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň neproměnila hráčka s číslem 27
70:00
Trestné střílení neproměnila hráčka Prague Tigers Nehvizdy Lamblová.
70:00
70:00
trestné střílení družstva prague tigers nehvizdy proměnila Eliška Dvořáková.
70:00
Trestné střílení neproměnila hráčka Družstva FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň hráčka s číslem 27.
70:00
Celkově střely 52:24
70:00
Dnes to byl z naší strany faul, na školní aktivitu s názvem florbal. Slovo faul má v předchozí větě velký význam, protože jsme podle mě, vytvořili světový rekord ve faulech při napadání. Forma odešla s prvním hracím víkendem. Obrovský klobouček před morálem mého týmu. Holky ukázaly velké srdce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domu.
70:00
Komentář trenéra hostů p. Bejčka: Dnes velmi dobrý výkon v improvizované sestavě. Zejména ve druhé části jsme si vytvořili dobré šance, škoda, že zůstaly nevyužity.Ve třetí třetině došly síly, nájezdy jsou loterie, ve kterých jsme neměli štěstí. Přesto jsem dnes spokojen a na své hráčky jsem hrdý. Děkuji soupeři za dobrý zápas, rozhodčím a pořadatelům za jejich práci a divákům za podporu.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:35
Lamblová orazítkovala bohužel jenom plastron golmanky Plzně.
64:20
Dvořáková předvedla nadhérnou stahovačku a spoluhráčka mimo.
63:23
Hamplová do masky.
62:30
11 Tigers měla na hokejce gól, který bohužel minula.
61:17
Domácí v plném počtu.
61:00
Hosté si v přesilovce nic nevytvořili.
60:10
začalo prodloužení, hosté mají výhodu přesilové hry.
60:00
60:00
59:17
Vyloučen hráč Mariia Zimina družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hra na zemi.
59:00
Kamča vytáhla gól.
58:56
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil Nikola Červená.
58:55
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:55
Hráčka hostů vytáhla gól na brankovišti a proto Nikola Červená jede nájezd.
58:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková bez asistence (4:4).
58:09
Dvořáková natáhla ke střele a míček propadl do branky . Domácí jsou po zásluze odměněny.
54:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Pavlína Nejedlá bez asistence (3:4).
52:50
Ve třetí třetině je Dvořka téměř u každé slibné akce domácích, ale bohužel proti byla vždycky hostující golmanka.
50:00
Dvořka se teď snažila napodobit Ronalda a když to nešlo hokejkou, tak to zkusila kopnout,ale nakonec akce končí dobrým obranným zákrokem Plzně
49:50
Tečovaná střela končí na ruce pozorne Husarčikové.
49:31
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Laura Elena Voštiarová, asistoval Lucie Köhlerová (2:4).
48:47
Dvořka opět svým obranným zákrokem založila protiútok a následně to skončilo brankou.
45:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Anna Alexandra Suková (1:4).
39:59
Střely ve druhé třetině 12:10 pro Tigers.
39:59
Třetí třetina 18:9 pro Tigers.
39:54
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Lucie Strašíková (1:3).
39:20
Kohlerova pouze do brankářky.
36:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Anna Alexandra Suková (0:3).
36:00
3:0 pro hosté
35:26
Husarčíková kryje.
34:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Jana Vostrá (0:2).
33:46
Střídání brankáře. Nový brankář Kamila Husarčiková družstva Prague Tigers Nehvizdy
33:45
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Anna Alexandra Suková.
33:45
Střídání brankáře. Nový brankář Martina Pilšáková družstva Prague Tigers Nehvizdy