2:0
0:0
SK Jihlava

SK Jihlava - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  5:6pn
7. Tereza Slavíková, 10. Tereza Slavíková, 34. Kristýna Syslová, 52. Karolína Garguláková, 54. Tereza Sedláčková - 5. Martina Horáková, 14. Monika Jahodová, 26. Petra Drápalová, 28. Petra Ondráčková, 37. Sabina Mátlová, N Petra Drápalová; rozhodčí: Petr Kadlec - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martina Miksová 20 - Karolína Kohoutková 12; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Tereza Sedláčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Kristýna Syslová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Martina Horáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Tereza Sedláčková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Veronika Martincová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Hana Blažková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová a vstřelil gól.
69:59
Komentář hostujícího trenéra pana Komínka: Myslím že jsme dnes měli na tři body škoda pár individuálních chyb. Jinak jsem s výkonem spokojen především útočná hra mi dělá radost. Díky všem zúčastněným a těšíme se na zítřejší zápas.
69:59
Komentář domácího trenéra Komendy: Dnes jsme se nemohli moc dostat do hry a to bylo znát v první polovině zápasu, kdy se nechávali dostávat pod tlak a ztráceli plno míčků. Dobře jsme odehráli závěr zápasu a jsme rádi, že dokázali srovnat. Děkujeme soupeři
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Střely po prodloužení Domácí: 1 Hosté: 2
64:30
Ach ty jihlavské standartky to je pěkný průser. Vypadá to že se půjde do nájezdů.
63:52
JIhlava je obléhaná a obstřílována jak za druhé světové.
62:32
Jakoby se zastavil čas tak všichni viděli letící míček do prázdné jihlavské brány Sedláčková zakročila jako v lakrosu a zachraňuje celou situaci. Ve všech divácích zatrnulo a ozvalo s Aghrrrr.
62:00
Syslová zavařila na vlastní polovině.
61:29
Váňová dobře zblokovala střelu která šla přesně nad nohu Miksové.
60:46
A jedeme prodloužení kde se do neskutečné šance dostává Blažková po skvělé nahrávce od Slavíkové a střílí břevno jako z učebnic.
60:22
Jak Bednářová řekla tak třetí třetina je jihlavská.
60:00
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 8 Hosté: 8
59:23
Slavíková doběhla s balónkem až k šitbořické gólmance, ale zakončit se jí nepodařilo.
57:55
Vyloučen hráč Eliška Kučerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
57:55
Eliška na poslední chvíli zatáhla za ruční brzdu protože hasila situaci za centra a tak si u nás na dvě minutky posedí.
57:35
Ajajaj Šitbořice budou mít další přesilovou hru.
56:21
Blažková posílá nahrávku na slepici.
55:07
Skautce Bednářové se dnes velmi líbí hra Elišky Kučerové. Dle slov Bednářové tam Eliška lítá jak hadr na holi a je vždy tam kde má být.
53:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková bez asistence (5:5).
53:09
Sedláčková u vlastní střídačky vybojovala balón a běžela třičtvrtě hřiště zcela sama, kde během toho málem srazila rozhodčího který sbíral míček na zemi. Zaplať pán bůh měla zvednutou hlavu a rozhodčího viděla a oběhla ho. Podařilo se jí doběhnout až k bráně kde se jí klička ne zcela podařila, ale skončila gólem. Taková blbá střela musí Šitbořickou gólmanku mrzet.
51:14
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Karolína Garguláková, asistoval Hana Blažková (4:5).
51:14
Gól padl z toho, že Jihlava na nic nečekala, vzala balón a rychlou nahrávkou nachází zcela volnou Gargulákovou na levé straně, která první střelou trefuje gólmana ale následně se z dorážky nemýlí.
48:22
Hra momentálně vypadá dost hystericky. Všechny hráčky na hřišti jsou tak urputné ale k ničemu to nevede.
47:16
Šitbořická hráčka s číslem 19 fauluje a fauluje, ale pořád to k ničemu nevede.
46:44
Váňová zasahuje v pravý čas a blokuje Šitbořickou střelu.
45:07
Slavíková v životní šanci absolutně promrhává.
44:29
Šitbořická hráčka číslo 3 konečně vystřelila na bránu, ale Miksová jí tento pokus zmařila.
43:56
Šitbořice přitvrzují, ale jsou z toho jen zbytečné fauly. Šitbořický trenér řve na svůj tým až mu vylézá žíla na čele.
43:29
U první lajny vždy chybí někdo před hostující gólmankou.
42:14
První lajna kombinuje, ale k ničemu to nevede.
41:58
Jihlavští se zatím jen otáčejí za balónkem mají nějaké ztuhlé nohy.
41:11
Hostující hráčky nyní udělali velký zmatek před domácí gólmankou kde situaci hasí Slavíková.
40:00
40:00
39:59
Z pohledu skautky Bednářové lepší hru předvádějí Šitbořice. Na jihlavských hráčkách je vidět to že se večer vidí v hospodě. Vetší snahu ,bojovnost a chuť vyhrát předvádějí bohužel Šitbořice, ale necháme se překvapit co předvedou jihlavští ve třetí třetině (třetí třetina bývá naše)
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 4¨ Hosté:9
39:34
Boháčková předvádí nádherný backhend, gólmanka se za míčkem pouze ohlédla. Hned vidíme další krásnou příležitost, kdy Sedláčková zaběhává za obranu a dostává nahrávku na malé brankoviště, tak jako to měla natrénované s Bednářovou. Bohužel trefila helmu hostující gólmanky.
38:04
Jihlava stále rozehrává do první stojící hráčky ta s blokováním přihrávky nemá žádné problémy. Hráčka číslo 3 opět střílí do sousední haly, tak šla raději střídat.
36:27
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Anna Hanusová (3:5).
36:27
Hra před jihlavskou bránou vypadá jako šermířské kolbiště jako první se vzpamatovala Šitbořická hráčka a příklepem vymetá šibenici.
36:01
Jihlava má problém s rozehrávkou a má problém se dostat na útočnou polovinu. Hra se přiostřuje.
35:51
Miksová předvádí krásný zákrok.
35:35
Skautka Bednářová sedí v hledišti.
34:53
Hostující hráčka s číslem 3 zadrbala životní příležitost kdy stála sama před bránou kde zapomněla zvednout hlavu a zamířit. O pár vteřin později svoji chybu opakovala. To je ale smolařka.
34:06
Jihlava rozehrává standartku z rohu, Blažková vysílá žblabuni na bránu, kterou na brankové čáře doráží Syslová
33:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Hana Blažková (3:4).
33:24
Součková zaváží balón, je však zastavena na polovině hřiště.
33:09
Vzápětí Kastnerová vysílá jedovatou střelu k pravé tyči.
32:48
Sedláčková vykroužila od mantinelu a posílá sic vysokou ale krásnou střelu.
31:47
Dnes se poprvé v jihlavských dresech představují brněnské posily z týmu Bulldogs Brno.
30:57
Hra je ve vysokém tempu avšak Šitbořice mají více ze hry.
28:59
Domácí se aktivně snaží napadat i útočit to se jim zatím pořádně nedaří.
27:15
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Karolína Kohoutková (2:4).
25:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (2:3).
25:32
Hosté se v této třetině dostali k první střele která se hned dostala za záda domácí gólmanky.
22:25
Domácí se snaží rychlí přechod to jim však obrana hostujícího týmu nedovoluje.
21:58
Ani jeden z týmu se zatím nedostal k zakončení.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí tým.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 4 Hosté: 6
19:00
Hra se nyní odehrávala spíše u domácí gólmanky.
16:57
Dnešní utkání se zatím odehrává v kvalitním tempu.
14:14
Hosté se ihned po návratu hráčky z trestné lavice dostávají do šance a skórují.
13:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Jana Pražáková (2:2).
13:07
Hosté se i v oslabení dostávají na útočnou polovinu.
12:35
Hosté zatím výborně odolávají přesilové hře domácího týmu.
11:22
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hra rukou.
10:48
MIksovou prověřila jedna z hostujících hráček.
09:46
Domácí nastavili docela vysoké tempo a rychlejší přechody do útoku se jim vyplácejí.
09:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Hana Blažková (2:1).
08:30
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
06:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Tereza Sedláčková (1:1).
04:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Veronika Martincová (0:1).
04:40
Hostujíc hráčce se podařilo prostřelit velký chumel před domácí bránou a překonala samotou gólmanku.
03:35
Domácí se snaží o rychlý přechod na útočnou polovinu.
02:14
Syslová teď dobře našla Slavíkovou a ta prověřuje pozornost hostující gólmanky.
01:08
Domácí obrana výborně zablokovala několik pokusů od hostujících hráček.
00:13
Po nahrávce od Blažkové si první střelu připisuje Syslová.
00:01
Úvodní buly pro domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Karolína Kohoutková; hráči v poli: Martina Horáková, Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Anna Formanová, Sabina Mátlová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Hana Blažková