1:1
2:1
- : -

IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:3
1. Kristýna Gocová, 2. Natálie Žídková, 16. Adéla Kozlová, 28. Natálie Žídková, 45. Simona Némethová, 60. Natálie Žídková - 7. Veronika Martincová, 34. Veronika Martincová, 57. Monika Jahodová; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 - Kristýna Spevárová 22; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí (Komínek Jan): Pěkný zápas ve slušném tempu, soupeř si lépe postavil tyčky a to asi rozhodlo. Obrana se zlepšuje každým zápasem, útok maká na plné obrátky i kompaktnost celých pětek se asi o 500 % zlepšila. Díky všem
60:00
Komentář trenéra domácích (Josef Janeček): Těžký zápas, první třetina vydařená ve slušném tempu. Ve zbytku zápasu jsme se dostávali pod tlak vlastní bojácností a špatné mentální nastavení, na kterém potřebujeme pořádně zapracovat. Šest bodů za víkend, krása. Díky soupeři, našim holkám a sešité Jítě brzké uzdravení.
60:00
59:59
Střely IBK 8 Šitbořice 10
59:59
Hráčka utkání za tým hostí: č. 28 Anna Hanusová Hráčka utkání za tým domácích: č. 94 Adéla Reslerová
59:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Simona Némethová (6:3).
59:42
Némethová krásně nahrává zpoza branky a Žídková bez problémů zakončuje.
59:20
Drápalová trefuje tyčku, dneska jim štěstí moc nepřeje.
59:00
Némethová krásně obehrála 2 hráčky hostů, klobouk dolů!
58:00
Benešová prodlužuje na Hazukovou, ale Šitbořice, byli rychlejší.
57:30
Hradec rozehrává v rohu, Macháčková prudkou nahrávkou, ale nenalézá spoluhráčky.
56:35
Židková donutila čistě si sednout Drápalovou na tribunu, měla šanci se podívat na zápas a v klidu posedět, ale hned se vzpamatovala a šla hrát.
56:15
Diváci fandí Hradci, hráčkám se musí hrát hned lépe.
56:05
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová bez asistence (5:3).
56:05
Krásná branka Jahodové!
55:15
Macháčková dává jesle Hunusové, ale ta se nenechala zahanbit a míček si zpracovala.
54:50
Krásná souhra Dunajčákové, Némethové a Gocové, bohužel to není branka.
54:05
Hradec krásně kombinuje.
53:01
Vyloučen hráč Veronika Martincová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:40
Teď hodně šancí před hradeckou bránou,ale Reslerová předvádí kousky jako v cirkusu a podařilo se nepropustit ani jeden míček.
52:30
Velký zmatek před domácí brankou.
52:15
Volný úder pro tým hostí, kteří trefují Gocovou.
51:00
Mátlová trefuje Reslerovou a po ní i Ondráčková, být na střelnici, tak je to skvělý výkon.
50:00
Krásný nadhoz Špulkové, který Dunajčáková trefuje jako golfový míček holí.
49:32
Hradec si nahrává a Šibotřice hrají ve výskoku, takže následuje volný úder z půlky.
48:55
Jahodová se trefuje hodně mimo, ani vrata od stodoly by možná natrefila, snad se příště povede.
48:10
Židková sama na bránu, ale trefuje golmanku a po doražení nohou, míček i když v brance je, tak neplatí.
47:40
Řezníčková krásně zblokovala střelu ze středu.
47:00
Ze strany na stranu, diváky za chvíli bude asi bolet krk.
46:30
Romančáková spadla a pravděpodobně ji někdo bouchnul do hlavy, ze které jí teče krev, ale nesmrtelná a silná Romančáková se zvedá a odchází za mantinel. Veškerý obdiv míří k ní!
46:00
Reslerová se teď v brance nenudí, ještě že si plochu předtím pořádně vyleštila, jak se jí teď po tom krásně jezdí!
45:10
Muselíková vstřeluje tyčku. Krásný tlak na Hradec.
44:40
V oslabení gól vstřeluje Nemethotová, skvělá práce Romančákové!
44:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Jitka Romančáková (5:2).
44:27
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
44:27
Buchalová zase navštěvuje trestnou lavici. Děkujeme za návštěvu!
44:00
Velice živý florbal, je vidět, že holky dělají vše proto, aby zvítězily.
43:30
Hradec rozehrává a míří do útočné poloviny.
42:30
Hra se přelévá ze strany na stranu, teď zrovna hodně tlačí Šitbořice, které si vybojovaly volný úder.
41:00
Velice aktivní před bránou Jahodová a vstřeluje branku, který bohužel neplatí, protože stála v brankovišti. Bůh nám žehná!
39:20
Míček končí na brankové konstrukci, dneska nám štěstí přeje.
38:53
Hradec v plném počtu.
38:30
Krásná obrana ze strany Hradce přesně takhle se mají hrát oslabení!
37:45
Šitbořice se asi řídí pravidlem "pomalu, ale jistě" a nahrávají si zatím jenom na své půlce.
37:00
Buly na středu vyhrávají Šibotřice, ale Nemethová se snažila i tak sebrat míček. Zatím je velice aktivní a zblokovala míček.
36:53
Vyloučen hráč Pavla Macháčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
36:40
Hradecké faulovaly a tak tým hostí hraje v 6 a snaží se využít přesilovku.
36:00
Hazuková za bránou vytváří velice dobrý tlak, zasoužila by si odměnu.
35:45
Volný úder z rohu pro tým hostí, který znovu tečuje hradecká hráčka, takže mají ještě jeden pokus.
35:00
Hradec na útočné polovině, Špulková na Gocovou, ale ta netrefuje bránu.
34:30
Kapitánka Šitbořic zastavila protiútok a zakládá útok ona.
34:00
Hradec teď hodně tlačí, hodně šancí, ale žádná z nich neskončila v bráně.
33:13
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Tereza Baranová (4:2).
33:13
Krásnou kombinaci předvedly Martincová a Baranová, které zmenšily rozdíl vstřelených branek mezi nimi a soupeři.
32:20
Gocová nahrává Buchalové, která se velmi rychle dostala před bránu hostí, ale bohužel se netrefuje.
31:30
Dunajčáková trefuje Muselíkovou a od ní se to odráží za mantinel.
31:00
Janeček naštvaně komentuje rozhodnutí rozhodčího.
30:00
Miholová běží na bránu a skákavým míčkem málem navýšila skóre.
29:20
Volný úder pro tým hostí.
28:40
Ondráčová tak tak minula prázdnou branku.
28:00
Dunajčáková teď zachytila nebezpečnou střelu z půlky.
27:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Jitka Romančáková (4:1).
27:41
Židková udělala krásnou kličku a vstřeluje branku!
26:50
Šibořice teď měly hodně šancí, ale buď netrefili bránu nebo Reslerová byla ve střehu.
26:10
Hazuková vytváří tlak na Štbořice.
25:50
Volný úder pro Hradec, kteří již hraji v 5.
25:20
Dunajčáková zastavuje hru, kdy nedovoleně hrála u mantinelu.
24:50
Romančáková blokuje střelu hostí, která letěla ke stropu haly.
23:40
Romančáková využila krásně volný úder na Miholovu, ale Buráňová ho sebrala dříve než ona.
23:29
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
23:00
Hunkařová krásně vystřeluje na branku, ale Reslerová chytá.
22:30
Šibořice kombinují a Hradec má problémy je zbavit míčku.
22:00
Špulková trefuje trenéra juniorek, trenér ve formě - chytá.
21:10
Buchalová minula branku tak, že ani Golema by netrefila.
20:50
Žídková ladným kopem vykopává míček.
20:30
Šibořice presují Hradec a jsou z toho dobré akce.
19:30
Šibořice mají mnoho šancí, ale nakonec Reslerová odolává a stav 3:1 je pro 1. třetinu konečný.
19:15
Buchalová si obehrává 4 hráčky, ale nestihla vystřelit.
18:45
Pražáková střílí na Reslerovou, ale ta ladnou rukou chytá míček.
17:50
Špulková faulovaná v rohu a je z toho volný úder.
17:15
Macháčková prodlužuje do rohu, ale tam to sbírá protihráčka.
16:30
Řezníčková prověřila od mantinelu Spevárovou, ale ta se nenechala nachytat na švestkách.
16:00
Hradec pořád kombinuje a jsou z toho hezké šance.
15:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Eliška Buchalová (3:1).
15:00
Krásná kombinace Hradce, kterou faulem podpořila ruka hostí a v 6 branku vstřila Adéla Kozlová!
14:13
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
14:13
Odráčová fauluje Židkovou, která i přes to se dostala ke střele.
14:00
Nemethová aktivní na soupeřově polovině.
13:00
Střela na Reslerovou, která vůbec nic neviděla, ale byla na správném místě a to je hlavní!
12:10
Žídková u mantinelu nečistě strčila přes mantinel hráčku hostí.
11:50
Miholová skvěle zastavila míček za brankou hostí, ale i tak se hostí dostali na útočnou polovinu.
11:00
Hradec na útočné polovině a Romančáková trefuje tyčku!
10:30
Pražáková střílí,ale Špulková blokuje střelu.
09:00
Buchalová velice nebezpečná před bránou po nahrávce Gocové, ale Spevárová jejich šanci maří okrutem o 90°.
08:20
Hradec stále na míčku, ale hru přerušuje rozhodčí a nařizuje volný úder pro Šibořice.
07:40
Macháčková ověřuje fanoušky, jestli dávají pozor, když ji odlítl míček od hokejky.
06:46
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Petra Drápalová (2:1).
06:46
Krásou střelou z mantinelu Martincová proměňuje.
06:40
Volný úder z rohu hřiště Hradec nevyužívá a také fauluje.
06:20
Před brankou Hradce je to napjaté, ale Horáková volný úder míří vysoko nad bránou.
06:00
Šibořice sbírají lob do půlky hřiště, ale Špulková sbírá a odvrací útok.
05:00
Hezkou kombinaci Hradce překazila Hanusová, ale i přes to Hradec dostává volný úder.
04:00
Šitbořice mají před bránou, co dělat, ale nakonec byli faulováni a mají volný úder.
03:00
Šibořice se dostávají na útočnou polovinu, ale Benešová jejich naději odvrátila.
02:30
Buchalová těsně minula odkrytou branku a rozehrávají Šitbořice.
01:52
01:52
Nemethová našla Žídkovou a ta se nemýlí!
01:00
Hra se přelává ze strany na stranu.
00:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Eliška Buchalová (1:0).
00:36
Gocová s Buchalou kombinují a Gocová střílí první branku zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Kristýna Spevárová; hráči v poli: Klára Jahodová, Nikol Hunkařová, Pavla Buráňová, Veronika Muselíková, Monika Jahodová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Natálie Žídková, Simona Némethová, Jitka Romančáková, Anna Miholová, Lenka Řezníčková
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání 8. kola 1. ligy žen mezi domácím celkem IBK Hradec Králové a Hostujícím týmem PRAMOS Šitbořice FbC Aligators. Uvidíme, co nám dnešní zápas ukáže, oba týmy chtějí vyhrát, ale vyhrát může jenom jeden.