0:3
0:3
- : -

FBC Dobruška - FBC Ossiko Třinec 1:9
6. Vanesa Bašová - 5. Adéla Šibrová, 8. Sabina Zoubková, 15. Jana Nogawczyková, 21. Adéla Šibrová, 30. Adéla Šibrová, 38. Markéta Konderlová, 52. Lucie Mišúnová, 53. Natálie Kawuloková, 56. Natálie Kawuloková; rozhodčí: Marek Čížek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:6; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 26 - Martina Szwanczarová 20; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Za nás dnes super odmakaný zápas. Dobruška hrála nepříjemně do těla, ale dokázali jsme se tomu přizpůsobit a celý zápas byl v dobrém tempu. Hrozně mě těší, že se nám podařilo dát tolik branek a vytvořit spoustu hezkých akcí. Děkujeme soupeři. Zdravíme Niki do Burrrna."
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes nás v rozhodujících chvílích zradila koncovka. Třinec měl dnes lepší pohyb a zaslouženě vyhrál. My máme bojovnosti a nasazení na rozdávání, ale potřebujeme ještě klid na hokejkách, a pak můžeme hrát s každým. Gratuluji soupeři a přeju šťastnou cestu domů a fanouškům za povzbuzování.
60:00
55:51
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Jana Nogawczyková (1:9).
52:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Karolína Franková (1:8).
51:45
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Vladimíra Skalíková (1:7).
44:39
Vyloučen hráč Karolína Franková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:29
Vyloučen hráč Sabina Zoubková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
37:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Markéta Konderlová, asistoval Jana Nogawczyková (1:6).
29:40
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Eliška Zetková (1:5).
29:39
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
27:27
Vyloučen hráč Lucie Mišúnová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
27:02
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou.
20:49
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Jana Nogawczyková (1:4).
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Sabina Zoubková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
14:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jana Nogawczyková, asistoval Tereza Mikulová (1:3).
09:45
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:29
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Sabina Zoubková bez asistence (1:2).
05:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Adéla Vávrová (1:1).
04:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Klára Hrobařová, Eliška Zetková, Petra Bieleszová, Sabina Zoubková, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Karolína Flidrová, Nikola Andršová, Jitka Růžičková, Adéla Vávrová