1:2
0:0
TJ Turnov

TJ Turnov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:4pn
17. Kateřina Svobodová, 24. Kateřina Vacíková, 27. Karolína Bittnerová, 44. Karolína Bittnerová, N Pavla Klementová - 19. Eliška Zimová, 28. Markéta Šímová, 53. Kristýna Minářová, 58. Tereza Bočková; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Denisa Plačková 29 - Simona Werbynská 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Karolína Hašlová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavla Klementová a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavla Klementová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Nella Stašková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Kateřina Svobodová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Lucie Veselá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Tereza Bočková , ale gól nevstřelil.
65:01
Komentář trenéra hostů, Ivana Janouška: "Krásné a bojovné utkání, které jsme si prohráli vlastními chybami.. Musíme se z nich poučit, aby příště byla cesta domů veselejší. Děkujeme za krásný zápas."
65:01
Komentář trenéra domácích (Františka Záleského) :" Kvalitní vyrovnané utkání, bohužel se nám nepodařilo vyhrát za 3 body, ale i tak si výsledku velice vážíme. Pokud holky budou pokračovat v nastaveném trendu, tak můžeme vyhrávat zápasy pravidelně. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům (zejména Tomáši Jiránkovi).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Střely v prodloužení: TJ Turnov - 2 Týn - 2
64:21
Werbynská skvělým zákrokem likviduje střelu Bittnerové.
63:16
Timeout TJ Turnov
63:16
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost.
63:16
Veliká příležitost pro domácí. Po nevybíravém zákroku Bočkové na Svobodovou uvidíme přesilovou hru domácích.
62:33
Hráčky z Týnu se opět nastěhovaly do obranného pásma Turnova.
61:45
Skrumáž před brankou Plačkové, L. Veselá vyváží a uklidňuje hru.
61:00
Prodloužení se hraje systémem 5 na 5 v 1. lize žen.
60:35
První dva pokusy hostujících hráček mimo.
60:01
Prodloužení bylo zahájeno, u míčku hostující hráčky.
59:45
Posledních 15 vteřin a Týn si vyžádal oddechový čas.
59:23
Dalekonosná střela Zimové těsně vedle.
57:49
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Nella Stašková (4:4).
57:49
Přesná střela Bočkové končí za zády Plačkové. A něco málo přes dvě minuty do konce máme vyrovnáno!
57:21
Polovina přesilové hry je za námi, Turnov zatím brání skvěle.
56:21
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
56:21
Po faulu Svobodové je tu velká příležitost pro hostující hráčky.
55:15
Domácí hráčky nyní pouze odevzdaly míček.
54:28
Hostující hráčky gól nakopnul a jsou při chuti, Plačková je ale pozorná a vyrovnání nepřipouští.
52:45
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Nella Stašková (4:3).
52:45
Jsem to trošku zakřiknul, máme zaděláno na drama.
52:35
To je obětavost domácích hráček jak má být!
51:01
Vyloučen hráč Barbora Bajerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:01
Bajerová si zřejmě spletla sport, ve florbale na rozdíl od hokeje není nadzvedávání hole povolené.
50:00
Střela Vacíkové těsně nad.
47:30
Informace pro novináře. Dnes si do haly našlo cestu 34 skvělých diváků. Děkujeme!
46:48
Osamocená Bittnerová nyní mohla zakončit do zcela odkryté branky, jenže promáchla a pak už se Werbynská stačila přesunout. Nutno podotknout, že za Bittnerovou stála ještě Svobodová, k ní se už ovšem míček nedostal.
45:23
Vyloučen hráč Jana Nováková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
45:23
A další možnost pro domácí hráčky, tentokrát si na řezníka zahrála Nováková.
43:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Kateřina Vlková (4:2).
43:43
Tak jsme se konečně dočkali! Bajerová využívá přesilovou hru střelou na bližší tyč.
43:12
První velmi povedená přesilová hra sice zatím nepřinesla ovoce, ale domácí hráčky mačkaj hostující čtyřku jak citrón.
41:51
Vyloučen hráč Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
41:51
Po faulu Minářové bude následovat přesilová hra domácích.
41:40
L. Veselá nepustila Bočkovou k dorážce.
40:45
Klementová po zisku míčku uklidňuje hru.
40:01
Poslední třetinu zahajují s míčkem na holi hráčky Týnu.
40:00
40:00
39:59
A máme tu závěr druhé třetiny. Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 8 Rudý Dračice MN Týn - 8
39:33
Nebezpečná střela L. Veselé, Werbynská chytá.
38:31
Ani tato početní výhoda se Týnu moc nevyvedla, Bajerová zpět na hřišti.
37:21
Zatím si jen přihrávají okolo čtveřice bránících turnovských hráček.
36:31
36:31
Týn má další šanci pro srovnání skóre.
32:30
Potok vrací Liberci dvougólový náskok!!!
31:51
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
31:00
Dnešní florbal by se dal přirovnat tradiční turnovské HO-LO-MAJ-ZNĚ
27:46
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Karolína Hašlová (3:2).
27:36
Šímová krásně umístěnou střelou do horního růžku snižuje ztrátu na rozdíl jediné branky.
26:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Kateřina Svobodová (3:1).
26:29
Člověk sleduje jak Budinský proměňuje penaltu a mezitím Bittnerová zvyšuje vedení svého týmu.
23:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková bez asistence (2:1).
22:35
Přesilová hra domácích nic moc za to FK Mladá Boleslav : FC Slovan Liberec 0:2 48´ Musa
20:48
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
20:48
Hned z kraje druhé třetiny tu máme 2. vyloučení
20:00
20:00
19:59
Konec 1. třetiny je tu. Střely v ní jsou následující: TJ Turnov - 7 Rudý Dračice MN Týn - 10
18:27
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Zdeňka Janoušková (1:1).
18:27
Střela Zimové nyní musela překvapit všechny přítomné v hale, hlavně Plačkovou, která pouští za svá záda střelu zpoza poloviny hřiště.
16:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Svobodová bez asistence (1:0).
16:20
Svobodová uplatňuje své zkušenosti a individuální akcí otevírá skóre zápasu.
15:33
FK Mladá Boleslav : FC Slovan Liberec 0:1 konec 1. poločasu, přitom kurz na výhru Liberce v 1. poločase byl 4.39
14:29
Tempo hry velmi opadlo, k vidění byla pouze střela Svobodové, která rychle rozehrála standartní situaci svého týmu.
12:02
S hostujícími hráčkami přijela i početná skupinka fanoušků, kteří jejich hráčkám vytvářejí dalo by se říct domácí prostředí.
10:56
Přesilová hra bez střely na branku nemůže být nikdy úspěšná.
09:23
Vyloučen hráč Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
09:23
První vyloučení zápasu je tady, nejsme v řeznictví a podle toho také Reczai posílá Paďourkovou na trestnou lavici.
08:52
Nebezpečná střela Hašlové, Plačková vyráží.
06:55
Svobodová tváří v tvář Werbynské neúspěšná.
06:32
Střela Houzarové končí na břevně od něhož se míček odrazil na brankovou čáru, ale gól to není.
05:45
Závar před domácí brankou, Plačková kryje všechny střely i následné dorážky.
03:42
Bajerová skvělým obranným zákrokem zastavila únik jedné z hráček Týnu.
02:11
FK Mladá Boleslav : FC Slovan Liberec 0:1 !! 28´ Musa (Mikula)
01:20
Špatnou rozehrávku Klementové napravila L. Veselá, která se vzápětí vydala do útoku, Werbynská úspěšnější.
00:28
První střela domácích a za Werbynskou to jen cinklo.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno, u míčku hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Martina Kratochvílová, Anna Fáberová, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Johana Fišerová, Kateřina Vlková, Lucie Veselá, Kateřina Vacíková, Lucie Brabcová