2:1
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:5
25. Ivana Drugdová, 26. Anna Alexandra Suková - 4. Tereza Trunečková, 11. Radka Kylarová, 11. Tereza Kruberová, 34. Kristýna Vejvodová, 57. Anna Kutnarová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 31 - Jana Vyrobíková 20; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:1;
60:00
Střely na branku: domácí - 7, hosté - 13
60:00
Komentář SKV P.Doubek : Jsou zápasy pohledné.. a jsou zápasy bojovné. Dnes se spíš bojovalo a běhalo. Utkání jsme měli ve své kontrole, ale po parádní první třetině se nám přestalo dařit proměňovat šance a zápas se zkomplikoval. Díky soupeři za zápas, ukázal svojí sílu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Po výsledkově nepovedené 1. třetině jsme se dokázali vrátit do zápasu, bohužel své šance jsme neproměnili. Děkuji soupeři za zápas a pořadatelům za jejich práci..
60:00
56:51
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Anežka Dobisiková (2:5).
43:36
Drugdová se dostala před Vybíralovou ale míček jí poskočil a nepodařilo se jí zakončit ideálně.
42:27
Vyloučen hráč Markéta Šporová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:57
Před koncem třetiny se ještě pokouší Vyrobíkovou překonat Přerostová.
34:12
Vejvodová tentokrát míří jen do tyčky.
33:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Aneta Nigrinová (2:4).
33:17
Hosté svou přesilovku využívají a odskakují opět na rozdíl 2 branek.
31:25
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
31:25
Svou přesilovou hru si vyzkouší i hosté.
30:29
Hezká akce Kapřivové a Bejčkové končí střelou, se kterou si Vyrobíková poradila.
29:25
Jedličková střílí z těsné blízkosti, ale golmance hostu se podaří vytěsnit míček mimo hřiště.
25:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (2:3).
25:33
Suková snižuje na rozdíl jediné branky !
24:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Michaela Urbanová (1:3).
17:51
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
10:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Kruberová, asistoval Karolína Snopová (0:3).
10:35
A další rychlý gól Vinohrad.
10:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Ivana Hrušková (0:2).
10:12
Zmatku v obraně Plzně využívá Kylarová.
08:16
Ani několikátá dorážka hostů neprošla přes Fišerovou.
07:31
PO prvním gólu se hra přesouvá ze strany na stranu a do šance se dostávají oba týmy.
03:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Aneta Nigrinová (0:1).
03:06
Trunečková dokázala najít místo a poslat míček za Fišerovou.
00:01
Úvodní buly lépe vyšlo hostům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Anežka Dobisiková, Tereza Trunečková, Anna Kutnarová, Aneta Nigrinová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Lenka Přerostová, Terezie Lejbová, Michaela Urbanová, Jana Vostrá, Anna Alexandra Suková