0:4
1:5
- : -

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11
2. Kateřina Seemannová, 5. Markéta Prontekerová, 9. Anna Válková, 51. Mariana Býčková - 1. Barbora Husková, 11. Barbora Husková, 30. Dominika Buczek, 34. Zuzanna Krzywak, 38. Veronika Enenkelová, 39. Vlaďka Maděrová, 41. Zuzanna Krzywak, 43. Denisa Ferenčíková, 46. Barbora Husková, 47. Lucie Cholinská, 57. Barbora Husková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Markéta Antalová 23 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:5;
60:00
Střely po třetí třetině: Tatran - 6, Vítkovice - 13.
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: Díky Tatranu za to, že nás nahodil na jiný level tempa zápasů než jsme zažívali doposud. Jsem nespokojen s tím, že nám to trvalo třetinu, než jsme byli schopni zareagovat, nicméně spokojenost s tím, jakým způsobem jsme to zvládli a jakou útočnou kvalitu jsme dokázali dvě třetiny předvádět. Soupeřky hrály odvážně a výrazně přispěly ke kvalitě utkání. Děkujeme
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Utkání ve výborném tempu, ze kterého si odnášíme spoustu zkušeností. Vítkovice ukázaly svou kvalitu. Trochu nás mrzí několik zbytečně obdržených gólů, bez kterých by výsledek vypadal přijatelněji. Naopak nás potěšila vyhraná 1.třetina, kde náš mladý kádr ukázal svůj potenciál. Díky soupeři za utkání a přejeme jim pohodovou cestu domů. V neposlední řadě díky našim fanouškům za atmosféru.
60:00
58:26
Střela Judové mimo.
56:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Ivana Šupáková (4:11).
56:32
Husková si připisuje další gól z dorážky.
56:05
Skvělá kombinace Vítkovic nekončí gólem.
50:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Karolína Judová (4:10).
50:12
Býčková gól.
49:50
Krzywak trefuje tyč.
46:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Ivana Šupáková (3:10).
46:55
Cholinská doráží backhandem.
45:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Zuzana Halfarová (3:9).
44:30
Kopecká krásně zpracovala balón a nahrála na Seemanovou. Střelu chytá Příleská.
42:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (3:8).
42:41
Vítkovice využívají přesilové hry.
42:18
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:18
Vítkovice si zahrají další přesilovku.
40:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Denisa Ferenčíková (3:7).
40:36
Vítkovice získali balón a Krzywak pěknou střelou navyšuje skóre.
40:01
Bule pro Tatran.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Tatran - 5, Vítkovice - 11.
40:00
39:50
Nepovedený break Tatranu.
38:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Lucie Cholinská (3:6).
38:25
Maděrová doráží do brány.
37:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Ivana Šupáková (3:5).
33:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak bez asistence (3:4).
33:52
Krzywak posílá Vítkovice do vedení střelou po zemi.
32:20
Matěvosova střílí do Vítkovické gólmanky.
31:30
Buczek si obehrála několik hráček.
30:50
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
30:50
Tatran si zahraje přesilovou hru.
30:40
Střela Šupákové letí mimo bránu.
29:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Eliška Planková (3:3).
29:03
Buczek vyrovnává skóre.
27:08
Tatran na balónu.
26:18
Tatran se snaží tlačit do Vítkovické brány.
25:09
Střelu Želízkové backhandem chytá Příleská.
24:53
Antalová počapala.
22:58
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:33
Víktovice v šancích, ale Tatranská obrana se nedá prostřelit.
20:01
Bule pro Vítkovice.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Tatran - 6, Vítkovice - 10.
15:35
Prontekerová si vodí hráčky jako kuželky.
15:17
Antalová opět vychytala.
14:10
Tatran vytlačuje Vítkovice ze svojí půlky.
13:05
Kopecká doběhla Kubečkovou a získává balón.
11:31
Hra je nahoru, dolu.
10:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (3:2).
10:18
Vítkovice snižují skóre z breaku 2na1.
08:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Markéta Prontekerová (3:1).
08:51
Střela Válkové prošla gólmance mezi nohama.
08:30
Dobrá nahrávka Kopecké na Seemanovou, ta střílí nad.
07:25
Antalová si připisuje další skvělý zákrok.
06:43
Tatran v šanci, ale neproměňuje.
06:15
Skvělá rozehra Tatranu.
05:18
Antalová vychytala zkušeně break Vítkovic.
04:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Anna Válková (2:1).
04:34
Prontekerová posíla Tatran do vedení.
03:54
Kubečková zblokovala střelu Seemanové.
01:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (1:1).
01:20
Seemanová vyrovnává.
00:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:1).
00:58
Husáková využila chybu Tatranu a střílí na vzdálenější tyč.
00:01
Úvodní bule pro Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Ivana Šupáková, Denisa Ferenčíková, Veronika Enenkelová, Zuzanna Krzywak
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Natálie Houžvičková, Katka Nádeníková, Anna Válková, Markéta Prontekerová, Lucie Želízková
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu z 5. kola Extraligy žen. Domácí Tatran Střešovice a hosté 1.SC Tempish Vítkovice.