3:4
0:2
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Bulldogs Brno 4:8
19. Klára Leierová, 34. Barbora Knotková, 38. Pavla Bárková, 40. Markéta Valešová - 8. Pavlína Bačová, 13. Linda Hyksová, 32. Pavlína Bačová, 33. Nikola Domonkosová, 34. Linda Detková, 34. Pavlína Bačová, 50. Petra Hložanková, 59. Anna Bachratá; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 32 - Sabina Dvořáčková 20; po třetinách: 1:2, 3:4, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Zápas byl chvílemi nahoru a dolu což nám moc nevyhovovalo, jinak dneska tvořily převážně holky z Brna. My si ze zápasu vezmeme opět to pozitivní aby jsme v dalším průběhu sezony byli lepší. Brnu gratuluji k prvním extraligovým bodům a ať se daří v sezóně. Děkuji pořadatelům, divákům a soupeřkám šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů(Rudolf Škubal): První zápas se soupeřem ze spodní poloviny tabulky, bohužel zatím náš nejhorší zápas. Po upracované první třetině, jsme do druhé třetiny začali hrát co jsme měli, ale znovu přišlo uspokojení a darování branek soupeři. Ve třetí třetině, jsme sice ustáli několik brejků soupeře, ale celkově zlepšili obrannou fázi a zápas dovedli do zisku prvních tří bodů v extralize.
60:00
59:14
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Pavlína Bačová (4:8).
58:29
Timeout Crazy girls FBC Liberec
56:20
Hosté mají většinu času míček na svých hokejkách.
54:30
Liberec si umí vytvořit šance na vstřelení branky, ale koncovka vázne.
52:32
Liberec teď měl pár dobrých příležitostí vstřelit branku, ale ani jednou míček neprošel za brankovou čáru.
49:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petra Hložanková, asistoval Kateřina Bednářová (4:7).
49:37
Brno může navýšit skóre.
49:25
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
47:36
Jde vidět že oba týmy chtějí získat body
46:40
Teď ves slušné šanci Bárková, ale gólmanka lape.
46:19
Jezdí se nahoru dolu, zatím ale nepadají góly.
44:23
Opravdu hezký zákrok Dlouhé
43:58
Gabriela Horáková běžela sama na branku,ale gólmanka hostů ramenem vytěsnila.
42:30
Bárková na středu chytá špatnou rozehru Brna, ale bohužel trefuje 5 cm od tyčky.
41:56
Standardní situace Brna, nevyřešily se štěstím pro nás.
41:05
Gólmanka K.Dlouhá čelila tvrdé střele do masky
40:50
První střela, Týna Rondošová přestřeluje, škoda.
40:30
Tak zatím jsme na naší půlce a nedaří se nám dostat se půlku hostů.
40:00
40:00
Střely po první třetině: Liberec 7, Brno 14
40:00
39:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Klára Leierová (4:6).
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Markéta Valešová (3:6).
37:43
Zápas bude mít chvilku pauzu, liberecká golmanka si vyžádala ošetření.
37:43
Nádherná střela Bárkové od mantinelu do zadního růžku brány.
37:00
Sobotní utkání navštívilo 58 diváků.
34:40
Leierová přestřeluje bránu Dvořákové.
33:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Anna Bachratá (2:6).
33:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Barbora Knotková, asistoval Pavla Bárková (2:5).
33:17
Gólovou oslavu si Knotková užít nemohla, byla zavalenou soupeřkou.
33:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Linda Hyksová (1:5).
33:05
Po hrubé chybě Horákové Liberec opět inkasuje.
32:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Yvona Dostálová (1:4).
31:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Gabriela Komínková (1:3).
31:07
Brno v oslabení dokázalo skórovat po úniku Bačové.
29:25
I Liberec si může vyzkoušet svoji nacvičenou přesilovou hru.
29:24
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:01
Brno vyšlo z této přesilové hry naprázdno.
27:00
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
27:00
Brno si dnes po druhé zkusí početní výhodu, třeba ji tentokrát dokáží využít.
25:48
Hra se nám malinko přiostřuje.
22:40
Souhra Leierové a Bárkové funguje, ony dvě si vytváří pěkné akce.
21:07
Pěkná střela Rumlové byla zablokována a sražena mimo bránu.
20:01
Druhá třetina nám začala, na míčku jsou opět hosté.
18:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Pavla Bárková (1:2).