5:3
4:1
- : -

FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 13:5
3. Eliška Reischlová, 9. Adéla Bočanová, 11. Hana Poláková, 14. Hana Poláková, 23. Adéla Bočanová, 24. Klára Minářová, 27. Hana Poláková, 34. Gabriela Vaníčková, 36. Eliška Reischlová, 44. Eliška Vrátná, 57. Hana Poláková, 58. Veronika Loudová, 58. Karla Batíková - 10. Markéta Valešová, 21. Michaela Pavlíková, 29. Kristýna Rondošová, 39. Markéta Rumlová, 55. Julie Faťunová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 17 - Kateřina Dlouhá 27; po třetinách: 4:1, 5:3, 4:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Bohemians - 18 ; Liberec - 8 .
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Jakubík): Dnešní výsledek určitě neodpovídá průběhu zápasu a předvedenému výkonu od holek, to je jediný co mě na zápase mrzí kvůli holkám. Práce v tréninku se začíná vpisovat do zápasů a s týmem z vyšších příček už dokážeme tvořit hru a místy být více nebezpečný. Děkuji holkám za koncentraci celý zápas a soupeři za hru. Budeme lepší.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): V první třetině jsme těžili z přesilových her, ale ve zbytku utkání dominovali. Soupeř těžil z brejkových příležitostí, kterých měl až moc. Na tom musíme pracovat. Jsme rádi, že se prosadily všechny lajny a některé hráčky daly svůj první gól. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00
57:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková, asistoval Anna Marešová (13:5).
57:34
Po dlouhém tlaku domácích Liberec ubírá na tempu obrany a nechává Bohemku zakončit.
57:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová z trestného střílení (12:5).
57:11
Rozhodčí po sekání před brankovištěm hostů nařizuje trestné střílení.
56:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (11:5).
56:35
Hana Poláková dostává míček, přebíhá si obranu Liberce a precizní obehrávkou gólmanky zasazuje míček do branky.
54:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Julie Faťunová, asistoval Markéta Rumlová (10:5).
54:59
V souboji za středem hřiště byl výraznější Liberec, který sbírá balónek a zakončuje do horní části branky.
52:38
Domácí úspěšně zdrželi čas přesilovky a opět hrají v plném počtu.
51:49
Bohemians se i v oslabení dostávají do útoku a drží míček v rohu.
50:23
Vyloučen hráč Karla Batíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:23
Hosté se dostávají k rozehrávce z rohu a všímají si nedovolené vzdálenosti domácích , kterou po rychlé rozehrávce trestají rozhodčí početní výhodou.
49:33
Liberec se dostává k míčku a zakončuje, avšak do obrany Bohemky a míček končí za mantinely.
46:57
Dravost všech hráček není sice tak velká jako v druhé třetině, ale o šance tu rozhodně není nouze.
45:25
Liberec se individuální akcí dostává do útoku a zakončuje, gólmanka Bohemky je ale pohotová a míček chytá do ruky.
43:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Adéla Bočanová (10:4).
43:54
Dlouhý nátlak domácích se vyplatil a Bohemians přidávají další gól do své sbírky.
42:31
Další nepovedená dořážka Bohemky ústí ve výhodu pro Liberec.
40:53
Pokus o dorážku domácích sbírá gólmanka Liberce a uklidňuje hru.
40:01
Po úvodní buly třetí třetiny vybojovala míček Bohemka a ihned se přesouvá do útoku, ale nezakončuje.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Bohemians - 12 ; Liberec - 9 .
40:00
38:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Pavla Bárková (9:4).
38:43
Liberec si vytváří šanci a proměňuje svojí přesilovou hru ve svůj prospěch.
36:46
Vyloučen hráč Aneta Toulová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
36:46
Domácí chybují v bránění ve hře a Liberec se poprvé za zápas dostává k početní výhodě.
35:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (9:3).
35:00
Domácí vytváří na Liberec nátlak a zvyšují gólový rozdíl.
33:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Jessica Zlámalová (8:3).
33:35
Bohemka se dostává na velké brankoviště hostů a střelou pod ruku brankářky přidává další gól.
32:47
Bohemians si vytváří šanci, ale hru překombinovali a míček končí za brankou Liberce.
31:11
Dochází k dalšímu zranění hostů a domácí se snaží využít čas, dokud rozhodčí nezastaví hru, ale neúspěšně.
28:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová bez asistence (7:3).
26:28
26:28
Bohemians potvrzují, že umí proměňovat přesilovky a do branky hostů dávají další gól.
25:50
Vyloučen hráč Michaela Pavlíková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:50
Dochází k útočnému faulu Liberce, který posílá domácí do početní výhody.
25:15
Hra je teď o poznání rychlejší a můžeme vidět útočné akce na obou stranách.
23:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Klára Minářová, asistoval Natálie Bartošová (6:2).
23:17
Oba týmy střídají, ale na míčku jsou domácí, kteří využívají nepřipravené lajny Liberce a zvyšují gólový rozdíl na 6:2.
22:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (5:2).
22:14
Bohemians také provádí protiútok a úspěšně ho zasazují do branky hostů.
20:57
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Pavlíková, asistoval Karolína Vlachová (4:2).
20:57
Liberec posouvá svůj útok až před brankoviště domácích a do odkryté branky střílí gól.
20:01
Po buly se hra přelývá ze strany na stranu a první střídání druhé třetiny vypadá o dost energičtěji než jakékoliv předtím.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Bohemians - 10 ; Liberec - 5 .
20:00
18:11
Domácí nevyužívají přesilovku a Liberec hraje opět v pěti.
16:02
Vyloučen hráč Lucie Tomášková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
16:02
Bohemians se dostávají k další početní výhodě a trenér hostů se zlobí, protože se mu nelíbí verdikt rozhodčích.
15:14
Liberec se pokouší dostat do útoku nahazovanými balónky, ale domácí je všechny berou pod svojí kontrolu.
13:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (4:1).
13:24
Po nedovoleném vrážení domácí využívají své početní výhody a skórují další gól.
12:35
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:59
Netrvá dlouho a máme tu zranění i na polovině hostujících, tentokrát to ale odnesla hráčka domácích a pomalu přesouvá na svojí střídačku.
10:36
10:36
Bohemka se lépe zorientovala v chaosu na hřišti a využila ho ve svůj prospěch.
09:53
A máme tu první zranění. Na polovině domácích došlo ke tvrdému střetu a pozornost zdravotníka dostává hráčka Liberce.
09:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (2:1).
09:25
Liberec se obehrávkou dostává přes obranu Bohemky a využívá prázdný prostor ke vstřelení gólu.
08:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (2:0).
08:36
Bohemians využívají početní výhodu a skórují další gól. Liberec se ještě snaží diskutovat, ale nakonec gól platí.
07:55
07:55
Po drsném souboji v rohu hostů získává Bohemka početní výhodu.
06:13
Liberec se pokouší o první střelu na bránu, ale se nedostal přes obranu domácích.
04:18
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Hana Poláková.
04:18
Bohemians se dostávají do útoku nahazovaným míčkem, ale hned poté jsou sfaulováni před brankou hostů a je nařízený nájezd.
02:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:0).
02:52
Domácí se opět dostávají do útoku a trestají nepřipravenou obranu hostů gólem.
02:29
Bohemians se snaží dorazit míček před brankou Liberce, avšak neúspěšně.
01:45
K první standartní situaci se po faulu Bohemky dostává Liberec.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Kristýna Rondošová, Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Rumlová, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková