0:3
1:3
- : -

Panthers Praha - K1 Florbal Židenice 2:6
2. Tereza Pitterlingová, 50. Anežka Slaná - 23. Zuzana Hubáčková, 31. Barbora Sedláčková, 33. Kamila Pravcová, 52. Markéta Sedláčková, 59. Andrea Dernerová, 60. Andrea Dernerová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 22 - Lenka Remešová 13; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Panthers 5 - Židenice 12
60:00
Střely celkem : Panthers 15 - Židenice 28
60:00
Vyjádření trenéra hostů (Jiří Starý): Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, v první třetině jsme ale převahu nedokázali vyjádřit gólově. Ve druhé třetině jsme domácím odskočili a to rozhodlo.Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): Po celý zápas bylo Brno dnes jednoznačně lepší. Odpadávaly jsme od soubojů, nestíhaly jsme rychlostně a nehrály jsme dobře na balonu. Brno dneska zaslouženě vyhrálo. Musíme se připravit na 3 klíčová utkání, která nás čekají za 14 dní, kde čekáme, že budeme bodovat. Díky za férové utkání.
60:00
59:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová bez asistence (2:6).
58:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Eva Smutná (2:5).
58:52
Demerová využívá prázdné brány i nahozeného balonu a uklidňuje zápas.
58:25
Timeout Panthers Praha
58:25
Pantherům už nezbývá moc čase, a tak si berou time. Uvidíme, jestli pomůže.
57:13
Všechny hráčky nechávají na hřišti duši.
56:26
Hubáčková přebíhá dvě hráčky, ale její finální přihrávka je zachycena.
55:46
Zápas se zpomaluje úměrně s únavou hráček.
53:44
Zittů vyhrává souboj v rohu. Následně ztrácí a Židice zakládají útok.
52:47
Tůmová se dostává ke střele ze středu. Zařízeni se trefit nepodařilo.
52:08
Zittová si vyměnila balón s Šusterovou, která střílí pouze do bloku.
52:00
Pantherky branka moc nerozhodila a aktivně bojují dál o tři body.
51:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Markéta Sedláčková, asistoval Kamila Pravcová (2:4).
51:51
Sedláčková po otočce v pravém kruhu překonala Horňákovou střelou pod ruku.
51:27
Oba týmy cítí možné vítězství a v hale je hodně emocí.
49:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Veronika Zittová (2:3).
49:24
Kleinová v úniku 2 na 1 přihrála ze středu na Slanou, která nekompromisně uklidila kulatý nesmysl do prázdné branky.
48:47
Hubáčková se vytáčí a střílí bez úspěchu.
48:28
Miklíková se vrací na hřiště rychlým sprintem a znejišťuje Židice v rozehrávce.
47:45
Židice spíše drží balon a po minutě a tři čtvrtě mají jednu střelu.
46:19
Vyloučen hráč Ivana Miklíková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
46:19
Miklíková brání i za cenu sekání, které je následně odpískáno.
45:30
Slaná nestíhá balon, a tak přichází o šanci.
44:27
Šousterová střílí po krásné kombinaci ze středu, ale získat branku pro svůj tým se jí nezdařilo.
41:46
Židenice jdou tři na jednoho, ale Horňáková zachraňuje.
40:25
Zittů se pokouší obehrát dvě protihráčky najednou, ale bez úspěchu.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Panthers 7 Židenice 8
40:00
39:38
V závěru druhé třetiny jsme se dočkali další situace tři na dva, kdy byla v ohrožení branka Židenic. Přesto jsme se nedočkali žádného výsledku.
37:23
V přečíslení na Židickou bránu posílá Zittová na střed, kde balonek uniká všem zůčastněním, a tak ho sbírají obránci Pantherek.
36:27
Panterky zamkly Židenice a kombinují. Zittová vyslala granát na Remešovou, ta jen se štěstím chytá.
34:55
Vyloučen hráč Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:55
Dernerová v šanci nedokázala překonat Horňákovou. V zápalu hry se ještě pokusila balón doklepnout do brány v úrovni hlavy a jde si tak odpočinout na 2 min.
33:55
Indrová netrefuje balon a marní velkou šanci.
32:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Martina Indrová (1:3).
32:32
Po přihrávce na druhou Židice opět střílí branku.
32:10
Lochmanová zkouší štěstí z půlky.
31:22
Židice otálí s rozehrávkou a přichází o ni.
30:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (1:2).
30:31
Sedláčková doráží balon po střele z půlky.
29:02
Hubáčková neudržela balanc a srazila mantinely před pořadatelským stolkem.
25:01
Slánská trefuje hruď brankářky a nenaplňuje očekávání.
22:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Andrea Dernerová (1:1).
22:49
Nahrávku před prázdnou bránu Hubáčkova nepromarnila a srovnává.
21:56
Smutná se dostává do střelecké pozice, ale Horňáková chytá.
18:28
Denerová netrefuje branku z vysoce produktivní pozice.
17:55
Branka domácích je v ohrožení. Horňáková nejdříve chytla pomalou střelu, ale Vimplerová nedopatřením balón tečovala zpět na malé brankoviště.
16:30
Akci Židenic zastavila až Vranová, v následném úniku nedokázala Lochmanová uklidnit míček na čepeli a trefuje pouze hruď brankářky.
15:53
Židická florbalová fantazie končí nezdárně.
14:21
Dlouhý balon Florianové zatajil dech nejednoho fanouška Židic.
12:40
Šusterová ohrožuje bránu učebnicovým výběhem.
10:35
Židenicím se nedaří proměnit šance.
09:03
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
07:55
Kapitánka Pantherek Anežka Slánská neodbytně bojuje o balon.
05:58
Pantherská branka cinká.
02:54
Indrová teď nechala za sebou 2 protihráčky a vybídla své spoluhráčky k velké šanci.
01:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Petra Šusterová (1:0).
01:54
Nejspíš jsme zatím viděli akci zápasu. Dva krosy a perfektní zakončení Pitterlingové.
01:23
Perfektním zákrokem se nyní blýskla Horňáková.
00:05
Úvodní buly pro tým Židenic, jenže netrvalo dlouho a míčku se chopily Pantherky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Eva Smutná, Andrea Dernerová, Zuzana Hubáčková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová, Kristýna Vranová, Martina Kleinová
00:00
Vážení diváci, utkání začne z technických důvodů v 16:45.
00:00
Dámy a pánové, vítejte u on-line textového přenosu z 6. kola Extraligy žen ve florbale. Dnes se utkají domácí Panthers Praha a hostující K1 Florbal Židenice. Očekáváme napínavé utkání až do konce!