0:5
3:5
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:12
6. Kristína Hudáková, 17. Karin Vavrečková, 20. Nela Kapcová, 53. Veronika Káčová, 54. Kristína Hudáková, 57. Nela Kapcová - 3. Jana Vávrová, 18. Magdaléna Plášková, 30. Gabriela Žůrková, 31. Gabriela Žůrková, 35. Martina Řepková, 40. Magdaléna Plášková, 40. Vanessa Rebecca Keprtová, 44. Gabriela Žůrková, 45. Martina Řepková, 48. Gabriela Žůrková, 48. Eva Preisslerová, 49. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 24 - Hana Ranochová 26; po třetinách: 3:2, 0:5, 3:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: 10 - 10
60:00
Střely celkem: 32 - 35
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Dokud jsme hráli jednoduše a přímočaře, měli jsme šance a zápas byl vyrovnaný. Od poloviny utkání jsme se ale sesypali jako domeček z karet a hraničilo to s ostudou. Obrovský problém je Naše rozhodovaní a řešení naprosto jednoduchých situací na obou stranách hřiště. Držíme palce Frantě, aby byla v pořádku.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Procházky: Skvělý týmový výkon, jsem rád, že jsme se od druhé třetiny prezentovali sebevědomou hrou a zápas dostali naprosto pod kontrolu. Z mého pohledu jen škoda zbytečně hektického konce utkání, měli jsme to dohrát s větším klidem. Obrovské minus je zranění Daniely Frantíkové, doufám, že to nebude nic vážného. No a to nejnáročnější z dneška nás teprve čeká - předem se omlouvám našim řidičům.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:07
Hudáková K. to zkusila od mantinelu, ale Ranochová byla připravená.
57:12
Suchá ve snaze odpálit míček trefila pouze hokejku soupeřky. Standardka z půlky pro domácí.
56:47
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:32
NÁDHERNÝ zákrok Tomšové, kdy v posledních vteřinách nastavila ruku, jinak by to byl jasný gól.
56:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (6:12).
55:56
Keprtová vyhazuje míček, ten jen tak tak míjí bránu domácích.
55:09
Ostrava to zkouší 6na4.
54:52
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
54:32
Káčová z první mimo bránu.
53:58
Bekhend Belicové jen se štěstím nekončí v odkryté bráně domácích.
53:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (5:12).
52:31
Vrlíková se ocitla ve velké šanci, nakonec její střelu vyráží Ranochová.
52:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová bez asistence (4:12).
51:55
Teď milimetry chyběly, aby střela Vávrové byla gól.
50:45
Fanoušci Ostravy to však pořád nevzdávají a ženou svůj tým dál.
49:20
Ostrava opět v šesti.
48:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (3:12).
48:39
Neúprosná Řepková opět zvyšuje skóre.
48:26
Ostrava to zkouší už teď v šesti.
47:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Kristína Belicová (3:11).
47:56
Jakoby se s góly pytel roztrhl, bohužel jen na jedné straně.
47:48
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
47:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (3:10).
46:48
Domácí zkouší napadat, ale žádné ovoce to nepřináší. Chodov většinou vyhazuje za polovinu, kde na míček čekají tři připravené hráčky hostí.
45:53
Ranochová zachraňuje skoro jasný gól.
44:36
Káčová se snažila setřást Hanzlíkovou, chtěla přihrát, ale přihrávka letěla přímo na čepel Tožičkové.
44:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (3:9).
43:43
Řepková to zkusila hned z buly, jde vidět, že si už Pražačky více dovolí.
43:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková z trestného střílení (3:8).
43:11
Tomšová opět musela zasahovat proti střele Řepkové, tentokrát úspěšně.
41:52
Jiráková lehce zpacifikovala Mlejnkovou a bere si míček na svou hůl.
41:14
Káčová hbitě obrala o míček Hanzlíkovou a zakládá útok.
39:35
Hosté se ještě posilnily dvěma góly do šatny.
39:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Tereza Hanzlíková (3:7).
39:09
38:48
Vrlíková se Ranochovou snažila překvapit svou přízemní střelou, ale to by aspoň musela trefit bránu.
37:55
Domácí měly rozehrávku z výhodného místa, ale celé se to nějak pokazilo, standardka jim nevyšla a na míčku opět Chodov.
37:35
Střela Tožičkové ze středu zblokována Pospíšilovou.
36:24
Nyní je hra opravdu nahoru dolů.
34:21
Ani chodovská zraněná hráčka, která musela být před chvíli ošetřována s kolenem, nerozhodila rozjetý stroj z Prahy.
34:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (3:5).
33:50
Dnešní zápas sleduje 121 diváků, děkujeme!
33:41
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
33:18
Několik za sebou jdoucích pokusů domácích, buď zblokovány nebo vyraženy Ranochovou.
32:01
Chodov na koni, Ostrava moc neví co by...
31:08
Řepková šikovně obrala o míček Pospíšilovou, následná střela na Tomšovou však nic moc.
30:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Tereza Hanzlíková (3:4).
30:43
Další krásná ťukačka hostů přímo do prázdné brány.
29:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Daniela Frantíková (3:3).
29:51
Žůrková z první přímo do víka.
28:48
Po dlouhé době šance Ostravy, Mlejnková však míří přímo na Ranochovou.
27:51
Belicová z otočky trefuje pouze boční síťku.
27:20
Domácí pod velkým tlakem uzavřené na vlastní polovině.
25:50
Dva za sebou jdoucí pokusy Žůrkové, oba mířily do břicha domácí brankářky.
25:14
Suchá zachraňuje nebezpečnou situaci před vlastní bránou.
24:48
Pospíšilová uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
24:03
Pokus Vavrečkové končí také mimo bránu.
23:14
Neuznaný gól domácích, tak snad ho dokážou dát znova.
22:35
Krásná akce dvojčat Hudákových bohužel končí střelou mimo bránu.
22:16
Kotzurová vybojovala míček na polovině hřiště a řítí se po boku Kapcové směr brána Chodova.
21:09
Grossová ve velké šanci před bránou, Ranochová připravená.
19:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Michaela Mlejnková (3:2).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:20
Jiráková netrefuje prázdno bránu.
17:04
17:04
Chodov na sebe nenechává dlouho čekat a vyrovnává.
16:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková bez asistence (2:1).
16:39
Domácí holky už dlouho kombinují na polovině hostů.
15:29
Kotzurová velmi "kamarádsky" mrskla míčkem po Mlejnkové, ta se hned dostává pod tlak chodovských obránkyň.
14:32
Jedovatá střela Hudákové K. končí v rukou Ranochové.
13:12
Hosté hrají v plném počtu.
12:58
Chodov se dostal až k bráně FBC, ještěže tam má Ostrava tu Tomšovou.
12:19
Keprtová blokuje střelu Kotzurové.
11:32
Domácí hrají v plném počtu.
11:12
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
10:34
Střela Řepkové letí vysoko nad.
10:04
Holky z Prahy si v přesilovce zatím nahrávají dost nepřesně, zatím neměly ani šanci.
09:32
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:30
Škopková se schovala s míčkem za bránu Tomšové, protože se ji spoluhráčky neukázaly a nechaly ji samotnou "ve štychu".
07:07
Domácí samy sebe dostaly pod tlak, když si začaly nahrávat na metr před vlastní bránou. Jen díky útočnému faulu Řepkové se tato situace neproměnila v něco horšího.
06:02
Parádní střela Kotzurové od mantinelu, Ranochovou však neprostřelila.
05:06
05:06
Chodov domácí v přesilovce značně potrápil, ale nakonec Ostrava přesilovku proměňuje.
04:28
Vyloučen hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
04:12
Pokus Keprtové z poloviny nadělal Tomšové značné problémy.
03:46
Pěkná akce domácích končí bekhendovou střelou Kapcové, Ranochová vyráží.
02:56
Chodov opět kombinuje na útočné polovině, Ostravu k míčku moc nepouští.
02:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Kristína Belicová (0:1).
01:44
Domácí se na chvíli ocitly pod velkým tlakem, ale nakonec z toho žádná střela hostí nebyla.
00:22
První pokus o střelu dnešního zápasu vyslala Suchá, míček však blokuje Kotzurová.
00:01
Úvodní buly pro tým z Prahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková