3:0
1:3
0:1

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 4:5p
21. Filip Langer, 34. Martin Pánek, 35. Petr Brautferger, 53. Jonáš Kreysa - 17. Jakub Burian, 44. Marek Zouzal, 50. Marek Zouzal, 51. Lukáš Ujhelyi, 64. Matěj Pruner; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 20 - Martin Beneš 18; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:3, 0:1;
65:01
Komentář trenéra hostů Radka Skaličky: Dnes pro nás dva cenné body, vzhledem k tomu, že soupeř byl lepší na balonku. My jsme naštěstí byli produktivnější, a vyhráli. Děkujeme soupeři za utkání.
65:01
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Velkou část zápasu jsme předváděli hru, na které pracujeme, a za to je potřeba tým pochválit. Bohužel, chvilkové výpadky měly podstatný vliv na konečný výsledek. Děkujeme divákům a soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: Tatran 1 - Sparta 2
65:00
Střely celkem: Tatran 22 - Sparta 25
65:00
Pro dnešek je to ze Stodoly už vše, oba týmy se v pražském derby podělily o body. O něco šťastnější jsou hosté ze Sparty, kteří v prodloužení dokázali vstřelit gól. Děkuji za sledování a někdy příště se těším napočtenou.
63:52
63:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Milan Garčar (4:5).
63:31
Nedovolený zákrok Tatranu, Beneš pryč z branky.
62:37
Pažák promáchnul střelu, Frühbauer se i tak proletěl. Opět střídání odlovaných gólmaů.
61:44
Meliš orazítkoval tyčku Beneše, prohazujeme odvolané brankáře.
60:53
Tatran se zmocnil míčku a tak teď on odvolává brankáře.
60:01
Buly ve hře tři na tři vyhrává a gólmana odvolává Sparta.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 9 - Sparta 10
60:00
59:50
Ještě v posledních vteřinách se oba týmy snažily trefit gól, ale nakonec se hráči nikam moc nehnali. V základu tedy končíme stavem 4:4 a jdeme na prodloužení.
58:38
Šindelář trefuje helmu sklánějícího se Beneše.
57:50
Zouzalovu střelu skrytou za hráči blokuje na zemi Frühbauer.
57:10
Oba týmy by rády přetáhly vedení na svoji stranu, a tak se kupí nejen chyby, ale také nedovolené zákroky a brejkové situace.
55:58
Domácí střídačka marně reklamuje vysokou hůl z došvihu sparťanských hráčů.
55:16
Kuba Kolísko nadvakrát nedokázal prostřelit Beneše.
54:15
Šermovačka u mantinelu střídačky Sparty skončila odpálením míčku směrem k Benešovi. Ten v klidu chytá a rozehrává spoluhráčům.
53:10
Juhovu dorážku likviduje v sedě Frühbauer.
52:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Milan Meliš (4:4).
52:21
Beneš odkopával míček z oblasti velkého brankoviště, ale jeho záměr vytušili Meliš s Kreysou, kteří si pro míček doběhli a za nestíhajícího Beneše zavěsili.
51:40
Tatran kupí nepřesnosti v přihrávkách.
50:43
Hřiště je plné emocí od hráčů obou stran.
50:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Matěj Pruner (3:4).
50:03
No, jedenáct vteřin stačí a Sparta si bere po dlouhé době zpět svůj náskok.
49:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Michal Pažák (3:3).
49:52
A máme srovnáno. Zouzal po sehrávce od Pažáka zavěšuje.
49:33
Kreysa střílel z boku, ale Beneš byl připraven u bližší tyčky.
48:40
Frühbauer teď v sedě mocně sklapnul nohy, čímž na chvilku chytil míček, ale také Prunera. Ten se jenom nechápavě ohlíží na rozhodčího a zvedá se ze země.
47:56
Sládečkovu střelu zablokoval Zouzal, když ji zvedl do vzduchu.
47:16
Kuba Kolísko si vysloužil výhodu, když jej Pruner vytlačil ze hřiště.
46:25
Marvánek namířil střelu do Frühbauerovy hrudi.
45:42
Přečíslení Sparty ještě dokázali hráči Tatranu na poslední chvíli doběhnout a zabránili tak gólu.
44:55
Kolstrunk opět v šanci, ale byl odstaven obráncem Tatranu.
43:53
Kolstrunk trochu překvapil Frühbauera, ale střela šla mimo branku.
43:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Marvánek (3:2).
43:08
Nemastná neslaná střela Zouzala nakonec odhopkala Frühbauerovi z ruky a skončila v brance. To je smůla.
42:17
Pánkovu střelu z poloviny hřiště zablokovala bota Garčara.
40:46
Kreysa byl z Tatranu sám u branky Beneše, který měl dobře postavené spoluhráče, a tak je pochopitelné, že obrana Sparty neměla s touto střelou větší problémy.
40:01
Poslední buly v řádné hrací době získávají hráči Tatranu. Opět jako u žen jsme tu teď měli jeden kolotoč na středovém kříži.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 6 - Sparta 5
40:00
39:31
Pánkovu střelu Beneš bez nutnosti zásahu vytěsnil pryč pouhým zmenšením střeleckého úhlu. Stav se ve druhé třetině překlopil na stranu Tatranu 3:1, a pokud hráči vstoupí do poslední třetiny v podobném duchu, jako do této, tak se určitě máme na co těšit.
39:10
Garčar v rozběhu míjí branku Tatranu.
38:37
Beneš si po delší době sáhnul na míček.
37:50
Teď se do sebe nepříjemně zapletli Švéda s Havlasem, Švéda odskákal na střídačku.
37:20
Mühlfait ze vzduchu přestřeluje branku i hřiště.
36:19
Pažák po přihrávce od Bartoše neprostřelil Frühbauera.
34:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (3:1).
34:36
Střeleckou přehlídku prodlužuje Brautferger, domácí už jsou ve dvoubrankovém vedení.
33:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Filip Langer (2:1).
33:39
Tatran výhodu početní převahy využívá. Historicky poprvé se za Tatran trefuje Pánek.
32:33
Vyloučen hráč Dominik Bartoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
32:33
Domácí mají výhodu přesilovky, protože Bartoš hrál až příliš hrubě.
32:10
Bartoš po souboji se Šindelářem skončili společně v mantinelu, hra pokračovala dál, a tak Šindelář na omluvu jen přátelsky pošťouchnul Bartoše.
31:15
Teď jsme mohli vidět několik téměř ztracených míčků v podání Tatranu. Se štěstím je hráči v červených dresech vždy dokázali sebrat.
29:32
Gól Tatranu, který byl ale dávno zneplatněn hvizdem rozhodčích kvůli jejich nedovolenému zákroku v rohu na polovině Sparty.
28:43
Novák v tutovce nedává gól, a nedávají ho ani jeho spoluhráči.
28:11
Novák míček pálí jen do sítě oddělující otevřená vrata Stodoly a vnitřní prostor haly.
26:54
Zemanovi míček skoro sjel do branky. Vlastní.
25:40
Pažák uklízí míček k Frühbauerovým nohám.
25:06
Veselý po rozehře z nebezpečné vzdálenosti nastřelil zeď tatranských hráčů.
24:40
Velcova střela skončila ještě před připraveným Frühbauerem.
23:30
Teď se chvíli na hřišti toulal druhý míček, naštěstí nezapříčinil záměnu a v nejbližší vhodnou chvíli jej hráči Sparty odpálili pryč, aby nerušil hru.
22:43
Teď se snažili domácí hru trochu zklidnit, ale jakmile přešli na polovinu soupeře, už se zase hraje na ostří čepele.
21:45
Oba týmy vlétly do třetiny ve vysokém tempu a zápalu do hry.
21:14
Přečíslení 2 na 1 blokuje Tlapák.
20:07
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jonáš Kreysa (1:1).
20:07
No to je začátek třetiny! Langer srovnává stav už po sedmi vteřinách od hvizdu.
19:45
Ujhelyi těsně míjí branku Tatranu. Stav tedy máme 0:1 v neprospěch Tatranu. Derby má náboj, jen těch gólů zatím moc není.
19:12
Velc z boku do připraveného Frühbauera.
18:20
Langer s jedním obráncem Sparty skončili na Benešovi. Ten ještě chvíli ležel na ploše, ale teď už je v pořádku a může pokračovat ve hře.
17:08
Sládeček vysokým obloučkem prověřuje pozornost Beneše. Ten znovu chytá střelu ve stoje.
16:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Burian, asistoval Michal Zeman (0:1).
16:30
Skóre otevírá střelou ze středu hřiště Burian. 0:1 pro Tatran.
15:06
Akce se přelévá ze strany na stranu, ale zatím jsme žádný gól neviděli.
13:00
Čermák zůstal osamocen před Frühbauerem, a nikým nehlídán vystřelil jen na hruď gólmana.
11:50
Zouzal ztroskotal na Frühbauerovi. Z následných dorážek se ještě nějakou dobu brankář Tatranu oklepával.
11:20
Havlas skoro mohl otevřít dnešní gólový účet, ale před Benešem ještě zakličkoval a jeho střelu už hlídali jak Beneš, tak i obrana hostů.
10:35
Meliš se k zakončení nedostal.
09:44
Jedovatá střela Velce zablokována domácí obranou.
09:29
A padající list na druhé straně ve stoje chytá také Beneš.
09:13
Skákavou střelu chytá Frühbauer do rukou.
07:27
Po prošlápnutém míčku hosté sportovně přenechávají míč Tatranu.
06:47
Kreysa v šanci pálí do hrudi připraveného Beneše.
06:27
Pažák přestřeluje vzdálenější tyčku Frühbauerovy branky.
05:58
Kuba Kolísko v klinči od Garčara a Juhy. Míček pro domácí.
05:34
Frühbauer na celou halu řve pokyny pro své spoluhráče.
04:48
Brautferger pálil do hrudi Beneše.
04:01
Honza Kolísko zavěšený na Pažákovi, rozhodčí přisuzují míček Spartě.
03:30
Langer ze středu hřiště přestřeluje branku Beneše.
02:53
Poprvé si míček osahal také Frühbauer, když doskakoval pro střelu.
02:30
Kuba Kolísko v zajímavé šanci netrefuje delší tyč Beneše.
02:05
Švédova dělovka zablokována obranným valem Sparty.
01:25
Sparťani na polovině Tatranu nevymysleli žádné ohrožení branky Frühbauera.
00:43
Beneš si poprvé sáhnul na míček.
00:33
Juha vysoko napadá rozehrávku Tatranu.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Milan Garčar, Marek Veselý, Lukáš Ujhelyi, Josef Juha
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Pavel Sládeček, Jan Kolísko, Milan Meliš, Jonáš Kreysa, Filip Langer
00:00
Dobrý den, vzhledem k předešlému zdržení z časného odpoledne (dohrávaný zápas ve volejbalu a z toho následné posunutí zápasu Tatran - Chodov o hodinu) začne tento zápas se zpožděním. Děkuji za pochopení.
00:00
Menší statistické okénko: Domácí Tatran je v tabulce Superligy zatím na deváté pozici se šesti body, jeho dnešní soupeř Sparta drží neporazitelnost a se čtrnácti body (jeden bod Sparta ztratila kvůli prodloužení v posledním zápase proti Bohemians) je čtvrtá.
00:00
Stále ve skluzu, ale tentokrát v menším stresu než na předešlý zápas žen, vám mohu cca pět minut před zahájením opět popřát příjemnou zábavu buď přímo v hale, nebo u videa/online přenosu.