0:7
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Technology Florbal MB 1:10
31. Petr Kološ - 1. Martin Tokoš, 27. Jan Natov, 27. Daniel Šebek, 43. Jan Natov, 45. Štepán Švejda, 50. Milan Tomašík, 51. Jakub Gruber, 55. Jakub Bína, 57. Jan Natov, 60. Daniel Šebek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Janota 16, Vít Vaníček 1 - Lukáš Bauer 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:7;
60:00
Nejlepší hráči utkání: Liberec: Tomáš Janota , Mladá Boleslav: Štěpán Švejda.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec 5 , Mladá Boleslav: 12.
60:00
Střely celkem: Liberec: 21 , Mladá Boleslav: 27.
60:00
Komentář trenéra hostů(Petr Novotný): Zápas v Liberci je vždycky plný emocí, myslím že jsme druhou a třetí třetinu hráli disciplinovaně a šance, které jsme měli rozhodli o zápase. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Zdeněk Skružný): První dvě třetiny jsme dokázali se soupeřem hrát vyrovnanou partii. Poté přišlo několik zranění, slepené góly a to zápas rozhodlo. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Jan Natov (1:10).
59:01
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:01
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:01
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:59
Hattrick v dnešním zápase zaznamenává Jan Natov.
56:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:9).
55:51
Domácí brankář utrpěl zranění a musel opustit hrací plochu, v brance ho nahradil Vít Vaníček.
55:50
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Vaníček družstva FBC Liberec
54:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Tomáš Novák (1:8).
52:44
Do šance se dostal Liberecký Balatka, ale jeho lob, který vyslal šel nad branku.
51:16
Dnešní zápas sleduje 195 diváků.
50:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jiří Curney (1:7).
49:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Lukáš Bauer (1:6).
49:32
Ostrou střelu vyslal hostující Šebek, ale jeho střela šla mimo branku.
49:23
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
48:09
Ostrou střelu vidíme i na druhé straně, vyslal jí Suchánek, ale jeho střelu skvěle vyrazil Janota.
47:32
Ostrou střelu vyslal domácí Kopecký, ale jeho střelu skvěle zablokoval Mladoboleslavský Bauer.
46:43
Po rychlém protiútoku Mladé Boleslavy se hnali dva hráči na brankaře domácích, ale hostující Krzyžanek branku netrefil.
46:21
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vražení zády.
45:43
Timeout FBC Liberec
45:43
Z otočky vypálil hostující Šebek, ale jeho střela byla zablokována.
44:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Tadeáš Chroust (1:5).
43:56
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Janota, když vychytal samostatný únik hostujícího Bíny.
42:59
Po špatné přihrávce domácích hráčů se do úniku dostal Mladoboleslavský Natov a přidává svojí druhou branku v utkání.
42:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov bez asistence (1:4).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Mladé Boleslavy.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec 7 , Mladá Boleslav: 7.
40:00
39:53
Do rychlého úniku se dostal domácí kapitán Klucho, ale jeho raketová střela šla těsně mimo.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Skvělý zákrok a skvělý přesun předvedl domácí brankář Janota.
36:46
Po zaváhání obrany Mladé Boleslavy se ke střele dostal domácí Balatka, ale jeho střelu skvěle vyrazil hostující Bauer.
34:29
Další parádní zákrok domácího brankáře Janoty, skvěle se přesunul a zkušeně zasáhl.
33:36
Liberečtí hráči tlačí Mladou Boleslav a snaží se snížit skóre zápasu.
32:57
Z otočky pálil domácí Šoltys, ale jeho střela těsně minula branku.
30:37
Další skvělý zákrok domácího brankáře, když rukou zastavil prudkou střelu.
30:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kološ z trestného střílení (1:3).
29:09
Ostrou střelu poslal domácí Ferdan, ale jeho střela těsně minula Boleslavskou branku.
28:03
Uvidíme druhou přesilovou hu Liberce v utkání.
28:02
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
26:34
Parádní individuální kličku předvedl hostující Šebek, když krásně obešel domácího brankáře.
26:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Patrik Suchánek (0:3).
26:25
24:08
a teď vidíme skvělý zákrok i na druhé straně, když Janota parádně ramenem vyrazil míček.
23:16
Parádně vypálil domácí Kopecký, ale hostující brankář Bauer rukou skvěle zasáhl.
21:40
Od úvodu druhé třetiny jsou u míčku stále hráči Boleslavy a snaží se přidat branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Mladé Boleslavy.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 9 , Mladá Boleslav: 8.
20:00
19:35
Parádně teď zastoupil domácího brankáře jeho spoluhráč Petr Kološ, po rychlé přihrávce stála před hostujícími hráči prázdná branka, ale skvěle zasáhl Kološ a brance zabránil.
19:02
Běží poslední minuta první třetiny.
18:07
Z dálky pálil Mladoboleslavský Krzyžanek, ale jeho střelu skvěle zastavil domácí brankář.
16:02
Po pěkné kombinaci domácích se ke střele dostal Kořínek, ale jeho střela letěla po zemi a těsně mimo tři tyče.
15:22
Ostrou střelu teď skvěle zablokoval domácí Baudisch, a Liberec tak brání své oslabení zatím na výbornou.
13:44
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:43
Neskutečnou sérii zákroků teď předvedl domácí brankář, když třikrát na brankové čáře zachránil branku.
12:35
Parádní zákrok teď předvedl domácí brankář Janota, proti němu se řítil Natov, ale svým přesunem zachránil branku.
09:12
V oslabení měl velkou šanci Boleslavský Suchánek, ale jeho střela těsně minula branku.
08:22
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
08:04
Hostující Natov teď ve velké šanci trefuje tyčku.
05:24
Další ostrá střela domácích, tentokrát to byl Kopecký, ale jeho střelu skvěle zastavil hostující brankář.
04:38
Velkou šanci měl domácí Kárník, ale jeho ostrá střela šla těsně nad branku.
03:25
Z velké dálky poslal nebezpečnou střelu domácí Klucho, ale jeho střela byla skvěle zachycena hostujícím brankářem.
02:23
Pěknou střelu poslal hostující Gruber, ale jeho rána těsně minula branku.
00:49
Hned první střela na branku končí v síti, po pěkné kombinaci hostujících hráčů jde Mladá Boleslav do vedení.
00:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Filip Zakonov (0:1).
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým z Mladé Boleslavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Petr Kološ, Lukáš Böhm, Prokop Ferdan, Adam Balatka, Jakub Kopecký