3:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha 6:11
20. Lukáš Lhota, 23. Jakub Kopecký, 24. Jan Šoltys, 50. Patrik Rozkovec, 53. Prokop Ferdan, 60. Jakub Kárník - 4. Lukáš Ujhelyi, 12. Jan Marvánek, 13. Milan Garčar, 19. Marek Zouzal, 21. Milan Garčar, 26. Jakub Burian, 41. Jakub Burian, 42. Marek Zouzal, 44. Marek Zouzal, 46. Matěj Čermák, 56. Matyáš Velc; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Tomáš Janota -1, Jan Král 11 - Martin Beneš 19; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:5;
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Lukáš Lhota, Sparta: Josef Juha.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9, Sparta: 10.
60:00
Střely celkem: Liberec: 25 , Sparta: 21.
60:00
Komentář trenéra Liberce(Filip Hanžl):Ve druhé třetině jsme se nadechovali ke srovnání skóre, ale soupeř opět odskočil a ve třetí třetině nás dorazil. V pondělí nás čeká další zápas a na ten se musíme nachystat lépe.
60:00
Komentář trenéra Sparty(Ondřej Skalička): Zápas jsme zvládli. Jsme rádi že se chytli další střelci, ale stále musíme pracovat na obraně. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kárník, asistoval Jan Šoltys (6:11).
58:39
Liberečtí se snaží snížit skóre, ale obrana Sparty několik ran zablokovala.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:18
Další parádní zákrok vyšvihl domácí Král, když zastavil míček v protipohybu.
55:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matyáš Velc, asistoval Josef Juha (5:11).
53:27
Domácí hráči tlačí hosty, ale rozdíl pěti branek je velký.
52:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Lhota (5:10).
51:38
Vyloučen hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
51:15
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když se perfektně přesunul a zabránil tak skoro jistému gólu.
49:34
Timeout ACEMA Sparta Praha
49:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Prokop Ferdan (4:10).
47:19
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:19
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
46:49
Z dálky ostře vypálil domácí Kopecký, ale jeho střelu vyrazil skvěle hostující brankář Beneš.
46:31
Vyloučen hráč Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
45:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Milan Garčar (3:10).
43:15
Dnešní zápas sleduje 180 diváků.
43:12
Timeout FBC Liberec
43:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Josef Juha (3:9).
43:12
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Král družstva FBC Liberec
43:05
Parádně to teď udělal domácí Valeš, nejdřív odstavil hráče od míčku a následně vystřelil, ale bohužel mimo.
42:31
Do rychlého protiútoku se řítili hostující hráči, ale skvěle zabránil akci domácí Kárník.
41:38
Z dálky ostře vystřelil domácí Kopecký, ale jeho projektil letěl těsně nad branku.
41:22
40:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Burian, asistoval Lukáš Ujhelyi (3:7).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Prahy.
40:00
40:00
Střely po druhý třetině: Liberec: 13, Sparta: 6.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:43
Liberec brání přesilovou hru Sparty, zatím skvěle i za pomoci brankáře Janoty.
34:38
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
33:42
Liberečtí hráči se hnali ve třech na dva obránce, ale domácí Šoltys to vzal na sebe a vypálil, ale jeho střela mířila mimo.
32:41
Pěkný projektil vyslal domácí Lhota, ale hostující brankář Beneš ránu pěkně vyrazil.
30:57
Vidíme parádní podívanou, zápas nahoru dolu, plný emocí.
27:51
Z otočky pálil domácí Kopecký, ale jeho střelu skvěle zablokoval hostující brankář.
27:01
Hostující Marvánek měl šanci, když před ním stála skoro prázdná branka, ale střela šla mimo.
25:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Burian, asistoval Matěj Čermák (3:6).
25:26
Krásně se uvolnil domácí Rozkovec, ale hostující brankář Beneš jistě zasáhl.
23:41
Z dálky se napřáhl domácí Valeš, ale jeho prudká rána šla těsně mezi tři tyče.
23:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Adam Balatka (3:5).
22:47
Samotný se před brankou hostí ocitl domácí Kárník, ale brankář Beneš skvěle zasáhl.
22:12
Domácí hráči snižují stav utkání, potom co krásně individuálně prošel střed domácí Kopecký a následně vystřelil.
22:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Kološ (2:5).
20:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Matěj Čermák (1:5).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Liberce.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 3, Sparta: 5.
20:00
19:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Prokop Ferdan (1:4).
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Matyáš Velc (0:4).
18:35
Z dálky vyslal svůj projektil domácí Rozkovec, ale jeho střelu vyrazil brankář Sparty helmou.
18:14
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:48
Vzdušnou přihrávku dostal domácí Ferdan, ale bohužel míček ze vzduchu netrefil.
15:00
Parádní odebrání míčku předvedl domácí Šoltys, když zezadu zachránil vypíchnutím brankovou příležitost.
14:36
Ke střele se dostal domácí Valeš, ale jeho prudká střela šla mimo tři tyče Sparty.
13:38
Hra je vyrovnaná, ale Sparta hraje na rychlé protiútoku a zatím jí to vychází.
12:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Lukáš Ujhelyi (0:3).
11:44
Rychlý protiútok Sparty končí vedením 2:0 v dvanácté minutě první třetiny.
11:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Michal Pažák (0:2).
10:45
Domácí hráči se snaží kombinovat, ale Sparta hraje dost jistě zezadu.
07:10
Liberec se snaží vsítit branku, ale obrana Sparty je skvěle organizovaná a skvěle brání.
03:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Milan Garčar (0:1).
02:33
Z otočky vypálil domácí Balatka, ale jeho projektil šel těsně mimo.
01:07
Od úvodní sekundy jsou u míčku hráči Sparty a jistě kombinují na své polovině.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým z Prahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Jakub Burian, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Petr Kološ, Adam Balatka, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota, Tadeáš Daněk