2:0
3:3
- : -

BLACK ANGELS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:6
11. Jakub Boček, 17. Jakub Boček, 20. Jaroslav Jaroš, 29. Jakub Renčín, 40. Matouš Burian, 51. Jakub Renčín, 52. Jan Hněvkovský, 58. Matouš Burian - 7. Daniel Ludvík, 17. Tomáš Sýkora, 19. Marek Vávra, 48. Marek Vávra, 49. Tom Ondrušek, 60. Martin Pražan; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 6:3; využití: 2:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Daniel Körber 34 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 3:3, 2:0, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 6,Chodov - 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Janečka (1. část): 1.třetina byla taková rozháraná, seznamovací. Pro nás důležité, že jsme udrželi s Chodovem krok. 2.tř. jsme odehráli velmi zodpovědně což se nám zdaleka nedařilo v předešlých dvou utkáních. Klíčové bylo zachycení tlaku Chodova na začátku
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Janečka (2. část): 3.tř. Sice jsme měli menší výpadek kolem 8-10min. ale velmi si cením morálu a koncentrace do zbytku utkání. Tam myslím kluci s Chodova trochu polevili. Možná z pocitu, že už nás mají a nebo se projevila únava. Jen škoda, že bereme bohatým a rozdáváme chudým. Díky divákům za parádní atmošku!
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Dnes to byla ostuda! Vůbec to nesouvisí s tím, že jsme prohráli s nováčkem. Blaci hráli velmi dobře a zaslouženě vyhráli. My jsme k velké části zápasu přistoupili profesorsky a to se proste nesmí stát nikdy!
60:00
59:46
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:46
Ludvík ještě komplikuje situaci, ale Blaci by to už měl zvládnout.
59:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (8:6).
59:28
Pražák dokázal vystřelit nechytatelnou střelu nad rameno Korbera.
58:23
Korber se dokázal přesunout a vyrazit hostující střelu.
57:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Hněvkovský (8:5).
57:56
Dobrá práce domácího kapitána, který dokázal najít zcela volného Buriana, který trefuje prázdnou branku.
57:42
Hněvkovský ukrajuje cenné vteřinky.
57:21
Korber likviduje další akci Chodova.
57:00
Zbývají tři minuty do konce třetí třetiny. Ještě uvidíme zajímavý florbal.
56:12
Chodov tlačí, domácí obrana drží náskok.
55:01
Kopecký ve velké šanci nikoho nenašel.
52:45
Korber svojí mršností dokáže být na správné místě a zabránit hostujícím hráčům v zakončení.
51:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Kopecký (7:5).
51:03
Jako správný kapitán Hněvkovský vrací Blackům dvoubrankové vedení. Povedlo se mu krásně vymést šibenici.
50:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (6:5).
50:12
Tak napodruhé se Renčín nemýlí a trefuje odkrytou branku.
49:53
Renčín ve velké šanci netrefuje branku.
49:34
Chodovský hráč netrefuje branku.
48:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (5:5).
48:35
Druhá chyba v obraně během krátké chvíle a Chodov je natolik zkušený, aby této chyby využil.
47:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Mikuláš Krbec (5:4).
47:47
Domácí obrana nechala zcela volného Vávru před brankou a ten toho dokázal využít.
47:17
Korber hodně rychle vyběhl a zmenšil úhel Ondruškovi.
46:02
Chodovská lavička není spokojená s předvedenou hrou svých svěřenců.
45:12
Domácí skvěle čtou hostující standartky.
44:50
Další dobrá akce třetí lajny domácích. Bohužel Burian nedokázal zakončit.
43:40
Renčín po špatné střele zapnul motory a dokázal ho dostatečně otravovat až tak, že nedokázal pořádně zakončit.
42:32
Krásná akce domácích. Hněvkovský našel zcela volného Kopeckého, který se zalekl šance a místo střely špatně hledal Buriana.
41:33
Dobrá práce domácích útočníků, kteří se snažili dotlačit míček do branky.
40:15
Teďka to u Korbera smrdělo dalším vlastním gólem.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA -9, Chodov - 13.
40:00
39:59
Domácí dokázali přežít tlak Chodova a to i díky dneska (samozřejmě i jindy) skvěle chytajícího Korbera.
39:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Boček (5:3).
39:12
Renčín ve velké šanci přestřeluje hostující branku.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:50
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
37:50
Hněvkovský chtěl vystřelit, ale Kašovký mu jeho pokus překazil a půjde si sednout na trestnou.
35:39
Domácí dokázali ubránit další přesilovku Chodova. Korber dokázal předvést svoje kvality.
33:50
Hned po šanci Chodova měli domácí dvě šance na to dát gól v oslabení. Nejprve v samostatném úniku neuspěl Novotný. Poté Jaroš trefil hostujícího obránce.
33:45
Chodov trefuje Korbera z malého brankoviště.
33:39
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
33:39
Hromada fauluje a je to už pátý trest pro domácí.
33:34
Domácí fanoušci vidí šanci a začínají fandit.
33:04
Hněvkoský podle mě teďka nezvolil správné řešení, když si nevšiml postavení hostujícího gólmana a nahrával na obsazeného Buriana.
32:07
Novotný se drží za hlavu, když jeho nebezpečná střela mířila do dřevna.
31:12
Král dokázal vystihnout hostující rozehrávku a jeho střela mířila těsně vedle.
29:45
Chodovský hráč hledal skákavým míčkem jednoho ze svých spoluhráčů, který dokázal trefit míček jenom vedle.
28:18
28:18
Domácí ideálně vyřešili rychlý protiútok. Nejprve Renčín našel Ludvíka, který chtěl nejprve zakončovat, ale všiml si lépe postaveného Renčína, který trefuje horní polovinu branky.
27:17
Hněvkovský dokázal obrat hostujícího obránce o míček a snažil se najít Buriana.
25:35
Domácí hrají v plném počtu.
25:23
Domácí zůstali stát po standartce a zabránili hostující kombinaci.
25:12
Korber fantasticky vytáhl gólovou střelu Chodova.
24:12
Tři Chodovské střely letí těsně vedle domácí branky.
23:36
Chodov dobře rozehrál standartku. Poté však hostující útočník trefil Jaroše, který dobře stál před brankou.
23:35
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
23:07
Renčín hledal volného Hromadu. Chodovský obránce byl ale u míčku včas.
22:23
Dobré bloky domácí obrany.
21:34
Domácí měli standartku na půlce hřiště, ale nedostali se dopředu.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 6, Chodov - 18.
20:00
19:09
Ale domácí na vyrovnání taky nečekali.
19:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Vojtěch Ježek (3:3).
18:39
Hosté využívají přesilovku.
18:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (2:3).
17:57
Uvidíme hru 3:4.
17:56
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:27
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
17:27
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
17:00
Hosté nečekali dlouho a srovnávají.
16:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jiří Koutný (2:2).
16:17
Ludvík mohl pálit ale radši přihrál na Bočka a ten zakončuje.
16:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Daniel Ludvík (2:1).
15:03
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.