0:0
1:0
1:0

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:1p
53. Milan Garčar, 64. Lukáš Ujhelyi - 1. Marek Bräuer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2 + Jan Marvánek (SPA) OS:2; využití: 0:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Martin Beneš 11 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: SPA: 2 Vítkoivce: 0
65:00
Střely celkem: SPA: 17 Vítkovice: 12
65:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Dneska jsme byli lepším týmem co do tvorby šancí a obrany. Bohužel jsme netrefili nic. Prohra samozřejmě mrzí, ale po dnešku jsem klidný. Na to v jaké sestavě jsme dnes byli jsme přehráli Spartu.
65:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Soupeř byl v dnešním zápase více na balonku a celkově lepším týmem. V pasážích kdy jsme byli aktivnější, jsme si šance dokázali vytvořit. Máme na čem pracovat, ale vítězství si ceníme. Díky soupeři za utkání.
63:44
63:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi bez asistence (2:1).
63:44
Lukáš Ujhelyi trefuje odkrytou branku Vítkovic skoro přes celé hřiště.
63:30
Vítkovice nyní na balónku ve čtyřech.
62:30
Vítkovice teď zpoza půlky netrefují odkrytou branku Sparty.
61:50
Marvánek to zkusil ze zátahu. Trefil pouze gólmana.
61:00
Sparta stále hledá skulinku v trojúhelníku Vítkovic.
59:00
A máme tu poslední minutku třetí třetiny. Nejspíše dojde na prodloužení, popřípadě nájezdy.
57:00
Můžeme sledovat velice vypjatý a úplně energií nabitý konec třetí třetiny.
55:08
Beneš vyrazil nepříjemnou střelu která mířila do šibenice. Následně se semlela mela před jeho brankou. Vše dopadlo dobře pro Spartu a míček se dokutálel do rohu.
54:00
Jan Marvánek se nyní vrátil do hry po svém osobním trestu z druhé minuty této třetiny.
53:47
Škoda že teď Ujhelyi nevystřelil z první, možná by pak netrefil blok.
52:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar z trestného střílení (1:1).
52:30
I přes absenci nájezdového mága Radima Křenka Sparta vytáhla na nájezd eso z rukávu v podobně svého kapitána Milana Garčara a ten se tohoto záskoku zhostil na výbornou a Součkovi nedal šanci.
52:08
Zeman se uvolnil od mantinelu svou pověstnou otočkou a trefuje břevno.
51:09
Juha ze zátahu trefuje blok dvou hráčů stojící před ním.
49:50
Marvánek se na trestné chopil pořadatelské činnosti a spravil nám mantinely. Děkujeme.
48:59
Sparta hraje v plném počtu.
48:48
Besta ze strany netrefuje z první branku. Míček končí v rohu.
48:00
Na hřišti se nám to poněkud přiostřilo.
47:43
Pažák zablokoval střelu Řezaniny.
46:59
Vyloučen hráč Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
46:47
Burian vystřelil tak jedovatou střelu že ji gólman dokázal jen vyrazit za sebe.
46:00
Vítkovice trpělivě kombinují na své polovině a čekají až se otevře okénku v obraně Sparty.
44:00
Michael Řehák si odbyl první vteřinky v Superlize.
42:00
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:00
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
42:00
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest.
40:01
A máme tu třetí dějství zápasu, který sleduje 420 skvělých diváků. Zápas zatím moc gólů bohužel nenabídl. Snad se to změní.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 8 Vítkovice: 3
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:46
Josej Juha nahrál na střed kde to jeho spoluhráč promáchl. Míček ale doputoval až k Zouzalovi, který orazítkoval spojnici. Zajímavý signál ze strany Sparty.
32:55
Sladký právě z těžké pozice netrefuje branku.
31:33
Beneš lapil skákající míček ve svém brankovišti a ukázal kdo je zde pánem.
30:31
Pažák milimetrově posunul na střed, kde byl Zouzal faulován.
28:51
Maránek se vymanil z obklíčení dvou hráčů na své polovině u mantinelu.
27:37
Marvánek obelstil napadajícího Hájka.
27:02
Zeman si to natáhl přes celou šíři hřiště, ale následně trefuje blok.
25:29
Sparta nyní vstřelila gól, který ale rozhodčí neuznává.
24:18
Vyloučen hráč Šimon Hatala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:31
Bude se vylučovat na straně Vítkovic. Sparta jde do šesti, tudíž se hraje 6 na 5 pro Spartu.
22:44
Gattnar svým "no-lookem" nenašel svého spoluhráče.
22:20
Rýpar se teď probíjel obranou Sparty jako tank. Zastavil ho až Garčar faulem.
21:36
Zeman ze standartky trefuje blok.
21:35
Čermák se vytočil zpoza branky soupeře a vznikla z toho malá domů.
20:42
Gattnar zkusil Beneše prostřelit mezi nohama. Pokus dobrý, ale na tak zkušeného gólmana tohle neplatí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 3 Vítkovice: 4
20:00
18:10
Kotel Vítkovic čítající jednoho člověka žene vpřed své hráče. Tento spíše kotýlek se nemůže absolutně rovnat s kotlem Sparty.
17:11
Chyběl opravdu kousíček a Matěj Čermák mohl srovnat skóre.
17:00
Pažák nyní vybojoval dva fauly na půlce soupeře.
16:20
Řezanina nezpracoval míček u mantinelu a míček končí za mantinelem. Na míčku je Sparta.
15:20
Sparta nyní ždíme Vítkovice jako hadr.
14:23
Marvánek následně zkusil stejný styl útoku. Jeho střela i trefuje zařízení, ale gólman neměl sebemenší problém tuto střelu chytit.
13:29
Sparťanský nebojsa Zeman se vydal na steč vstříc brance Vítkovic. Jeho střela však míjí branku.
13:00
Gattnar trefuje blok ze slibné pozice.
10:24
Čermák se pokusil ošálit rozhodčího svým nenápadným nadzvednutím. Rozhodčí má dnes zrak jako ostříž. Míček mají Vítkovice.
09:19
Zeman poslal teď svojí střelou míček do zadku hráče Vítkovic.
08:23
Týmy se střídají v co nejdelší rozehrávce. Šancí tenhle zápas zatím moc nenabídl.
05:38
Garčar si narazil s Burianem a následně vystřelil přízemní střelu. Tato střela ale nebyla nijak nebezpečná.
03:40
Beneš teď vychytal volného Hájka na středu.
00:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Josef Rýpar (0:1).
00:50
Tak to byla rychlovka. Rýpar nahrál na střed úplně volnému Brauerovi a ten se nemýlil.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta, avšak míček z bule skočil rovnou za branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Marek Bräuer, Rostislav Gattnar, Josef Rýpar, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Jakub Burian, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák